LocalCryptos – jak działa? Zobacz opinie 

2022-03-22 / Tagi: giełdy kryptowalut

LocalCryptos – jak działa? Zobacz opinie 

LocalCryptos – jak działa? Ta platforma peer-to-peer ułatwia bezpieczny i prywatny handel kryptowalutami, takimi jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin czy Dash. Co ważne działa w w ponad 130 różnych krajach i pozwala na użycie ponad 40 metod płatności. 

LocalCryptos – bezpośredni handel kryptowalutami 

Czym jest LocalCryptos? Jak działa? W dużym skrócie można powiedzieć, że jest to niepowiernicza giełda, która pozwala kupować i sprzedawać kryptowaluty takie jak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) czy Dash bezpośrednio, bez pośredników i na całym świecie. Wystarczy wejść na stronę LocalCryptos, by zobaczyć, że jest to nowocześnie wyglądająca platforma peer-to-peer z rosnącą społecznością. Co ważne, umożliwia prywatny handel kryptowalutami P2P bez konieczności narażania swojego bezpieczeństwa.  

Warto przypomnieć, że platforma wystartowała, jako LocalEthereum i dopiero w listopadzie 2019 roku zmieniła nazwę na LocalCryptos. Wynikało to z tego, że początkowo było to miejsce, w którym można było kupować i sprzedawać Ethereum, dopiero w późniejszym czasie dodano obsługę handlu Bitcoin i Litecoin. 

LocalCryptos – jak działa w praktyce? 

Jak już wcześniej wspominaliśmy bezpieczny i prywatny handel kryptowalutami to główne hasła LokalCryptos. Jak działa ta platforma w praktyce? Wystarczy utworzyć konto generując bezpieczny portfel lub rejestrując się przez web3 – warto dodać, że LocalCryptos obsługuje wszystkie główne portfele Ethereum, w tym MetaMask czy portfel Ledger.  

W kolejnym kroku możemy już zobaczyć, kto kupuje i sprzedaje kryptowaluty. Oferty możemy filtrować między innymi według metody płatności, waluty, ceny czy lokalizacji. Gdy znajdziemy interesujące nas ogłoszenie wystarczy otworzyć transakcję. Co ważne, użytkownicy omawiają szczegóły płatności za pomocą zaszyfrowanych wiadomości. A zdecentralizowany rachunek powierniczy przechowuje krypto, dopóki nie zostanie opłacony. Jest to gwarancją tego, że obie strony dotrzymają końca umowy. Gdy sprzedawca potwierdzi płatność, krypto jest zwalniane z depozytu kupującemu. Jak widać handel peer-to-peer na LocalCryptos jest dosyć prosty. 

LocalCryptos – jak działa w opinii użytkowników? 

Z uwagi na coraz większą kontrolę regulacyjną, rynki kryptowalut peer-to-peer (P2P) stają się ostatnim bastionem dla osób, które chcą kupować, sprzedawać i handlować kryptowalutami w sposób prywatny i bezpieczny. W sieci możemy spotkać opinie, że to jak działa LocalCryptos sprawia, że jest jedną z najlepszych giełd P2P. Przemawia za tym także fakt, że ułatwia handel Bitcoinami, Ethereum i Litecoin w ponad 130 różnych krajach przy użyciu ponad 40 metod płatności. Co ważne platforma nie przechowuje naszych monet i nie ma dostępu do naszego portfela LocalCryptos. Niskie opłaty, prywatne transakcje gotówkowe peer-to-peer czy niepowierniczy system depozytowy to bez wątpienia atuty tej platformy. Użytkownicy LocalCryptos cenią także to, że cała społeczność może głosować na nowe kryptowaluty, proponować nowe funkcje czy brać udział w innych inicjatywach. 

Źródło: cryptonews.com; localcryptos.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.