Czym jest WINR Protocol (WINR)?

2023-11-20 / Tagi:

Czym jest WINR Protocol (WINR)?

Czym jest WINR Protocol (WINR)? Protokół ten to w pełni autonomiczna infrastruktura płynnościowa i motywacyjna zaprojektowana z myślą o obsłudze gier on-chain. Jakie korzyści dla programistów, graczy i posiadaczy tokenów WINR oferuje to rozwiązanie? 

Czym jest WINR Protocol (WINR)? 

Na początku warto wyjaśnić czym jest WINR Protocol (WINR)? Ten protokół jest pionierem w przejściu iGaming do Web3, zapewniając narzędzia do inteligentnych kontraktów, silnik płynności i ramy motywacyjne dla twórców. A co za tym idzie, protokół WINR to w pełni autonomiczna infrastruktura płynnościowa i motywacyjna w łańcuchu WINR, stworzona specjalnie dla gier w łańcuchu wymagających skarbca aktywów kontrahenta. Warto podkreślić, że protokół WINR oferuje przejrzyste wypłaty. Niczego nie ukrywa i oferuje natychmiastowe wypłaty zwycięzcom, co kontrastuje z wieloma grami Web 2. Co istotne,  zespół WINR zbudował swój protokół na Arbitrum. 

WINR Protocol (WINR) – jakie daje możliwości? 

Wyjaśniliśmy już czym jest WINR Protocol (WINR), jednak jakie możliwości daje swoim użytkownikom? W oparciu o protokół deweloperzy mogą tworzyć własne gry z 1-sekundowym czasem końcowym, który zapewnia płynną obsługę. W tym celu mogą skorzystać z pakietu WINR SDK (zestaw programistyczny). Co więcej, kiedy programista proponuje swoją grę WINR DAO, uzyskuje dostęp do głębokiej puli płynności WINR, która oferuje graczom bezpośrednie wypłaty. Aby zachęcić użytkowników, programiści mogą wykorzystywać emisje vWINR i zarabiać na nich prowizje generowane w ramach inteligentnych kontraktów. Także gracze mogą zyskać dzięki WINR, bowiem protokół zapewnia natychmiastowe rozegranie i rozliczenie każdej gry w łańcuchu za pośrednictwem niezmiennych inteligentnych kontraktów. Zachęty są wypłacane graczom natychmiast w formie vWINR. Z kolei inwestorzy i dostawcy płynności (LP) mogą czerpać korzyści z matematycznie chronionej płynności. System motywacyjny napędza system, który nagradza graczy częścią przychodów z tytułu LP. Platforma posiada autonomiczne i zdecentralizowane rezerwy bez własności, oferujące ochronę przed potencjalnymi szkodliwymi działaniami. 

WINR Protocol (WINR) – przypadki użycia 

Jak widać to czym jest WINR Protocol (WINR) pozwala prognozować, że system ten jest na dobrej drodze ku temu, by stać się podstawą branży iGaming. Najnowszym kamieniem milowym osiągniętym przez platformę jest rozwój bardzo poszukiwanych gier Web2 w sieci. Rozwój ten polega na wykorzystaniu inteligentnych kontraktów typu open source i zapewnienia darmowego interfejsu użytkownika, co czyni go atrakcyjną propozycją dla twórców gier i platform iGaming. W tej chwili protokół WINR może obsługiwać różne gry i platformy a jego główne przypadki zastosowań to między innymi: 

  • kasyna – zarówno Metaverse, jak i DApps, 
  • platformy zakładów sportowych, 
  • platformy bukmacherskie do gier on-chain, 
  • mechanizmy obstawiania w grach on-chain, 
  • mechanizmy nagradzania, takie jak skrzynki z łupami do kupienia w grach sieciowych. 

Źródło: winr.games 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.