Czym jest gra Play-to-Earn – Gods Unchained?

2022-08-25 / Tagi: gaming

Czym jest gra Play-to-Earn – Gods Unchained?

Gods Unchained jest strategiczną grą karcianą typu Play-to-Earn. Jest świetnym przykładem stworzenia bardzo interesującej gry w świecie blockchain. Gra posiada mechaniki oraz założenia do bardzo popularnej swego czasu gry – Hearthstone. Gra oparta jest na blockchainie Ethereum i to też ta waluta jest główną obsługiwaną przez grę.

Na czym polega gra Gods Unchained?

W grze Gods Unchained mamy za zadanie pokonać przeciwnika w bezpośredniej bitwie. Na samym początku będziemy musieli stworzyć sobie zestaw kart, którym będziemy grali. Musimy pamiętać, aby zbudować go z myślą o głównym bohaterze, którym będziemy grali podczas rozgrywki, bowiem ze względu na unikalne umiejętności każdego z bohaterów niektóre karty mogą nie pasować do danego stylu gry. Na początek otrzymamy podstawowy zestaw kart, który później będziemy mogli rozbudowywać o karty zakupione na rynku. Do transakcji na rynku mamy do wyboru kilka różnych popularnych kryptowalut, łącznie z dedykowaną walutą gry – tokenem GODS. W grze są trzy rodzaje kart: stworzenia, relikty oraz zaklęcia. Każda karta kosztuje określoną ilość many, którą z każdą rundą rozegraną podczas rozgrywki otrzymujemy w coraz większej ilości. Na początku mamy do dyspozycji 1 punkt many. Celem gry jest strategiczne rozłożenie sił na cały pojedynek i pokonanie przeciwnika poprzez odebranie jego bohaterowi wszystkich punktów życia. 

Jak zarabiać w Gods Unchained?

Skoro Gods Uchained jest grą Play-to-Earn z pewnością zastanawiacie się jak można w niej zarabiać? Otóż, zarabiać można na tworzeniu i sprzedaży kart. Za każde zwycięstwo bądź przegraną otrzymujemy odpowiednią ilość punktów XP, dzięki którym nasze konto będzie wspinało się po kolejnych poziomach. Za wbicie odpowiedniej ilości poziomów otrzymamy różne rodzaje paczek z kartami: podstawowe, rzadkie oraz legendarne. Każda karta z takiej paczki jest kartą, która nie jest w postaci NFT i nie można jej sprzedać. Jednak posiadając dwie takie same karty możemy je za drobną opłatą w postaci GODS oraz wewnętrznej waluty FLUX przekształcić w NFT, które już będziemy mogli z zyskiem sprzedać na rynku. W grze mamy też eventy czasowe z których także możemy otrzymać paczki kart, z których później będziemy mogli tworzyć zestawy kart, bądź sprzedawać je na rynku. Pamiętajmy jednak, że do odebrania nagród czy wykonywania transakcji będziemy potrzebować połączyć z grą nasz portfel kryptowalut.

Token GODS

Token GODS został stworzony specjalnie z myślą o grze Gods Unchained. Za jego pomocą możemy wytwarzać karty w postaci NFT lub kupować nowe na dedykowanym rynku. Token możemy nabyć na takich giełdach kryptowalut jak Coinbase czy KuCoin. Tokeny możemy także zdobywać w okresowych wydarzeniach w grze. 

Źródło: godsunchained.com

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.