Wzrasta popyt na telefony Solana Saga 

2023-12-20 / Tagi:

Wzrasta popyt na telefony Solana Saga 

Rynek smartfonów Solana Saga doświadcza bezprecedensowego wzrostu, a niedawna transakcja w serwisie eBay osiągnęła aż 5000 dolarów. Wartość ta znacznie przekracza początkową cenę telefonu, która wynosiła 599 dolarów. Z czego wynika aktualny wzrost popytu? 

Wysoki popyt na telefony Saga 

Aktualny wzrost popytu na telefony Solana Saga doprowadził do ich sprzedaży w serwisie eBay po cenach sięgających 5000 dolarów, czyli znacznie powyżej pierwotnej ceny detalicznej wynoszącej 599 dolarów. Według informacji z 16 grudnia za dwa nowe telefony zapłacono 5000 dolarów, a za kolejny 3316 dolarów. Co więcej, w weekend sprzedano około 20 telefonów po cenach przekraczających 2000 dolarów, co oznacza znaczny wzrost w porównaniu z początkowymi kosztami. 

Początkowa słaba sprzedaż telefonów Saga 

Warto przypomnieć, że początkowo sprzedaż telefonu Solana Saga była słaba. Jednak scenariusz ten uległ zmianie, gdy inwestorzy dostrzegli szansę dla zysk. Wówczas sprzedaż telefonu zwiększyła się ponad dziesięciokrotnie w ciągu zaledwie 48 godzin. Było to spowodowane tym, że od chwili premiery do każdego telefonu dołączono zrzut 30 milionów tokenów BONK. A niedawny gwałtowny wzrost wartości BONK o prawie 800% sprawił, że te tokeny stały się cenniejsze niż sam koszt związany z posiadaniem telefonu, co spowodowało zakupowy szał. Zapotrzebowanie to doprowadziło do pierwszego wyprzedania telefonu na oficjalnej stronie internetowej firmy. 

Ekskluzywne zrzuty 

Telefon Saga oferuje także inne korzyści i nagrody. Użytkownicy smartfona mają między innymi zapewniony bezpłatny miesięczny dostęp do Helium Mobile a także specjalne nagrody z aplikacji w sklepie dApp Store firmy Saga. Oczekiwanie na dodatkowe zrzuty i zachęty finansowe z różnych projektów opartych na Solanie jeszcze bardziej zwiększa tę atrakcyjność. 

Kyle Samani, partner zarządzający w firmie Multicoin, w poście na X poinformował o kilku kolejnych przyszłych zrzutach dla użytkowników telefonów Saga, zwiększając i tak już duże oczekiwania i podekscytowanie na rynku. 

W odpowiedzi na ten post założyciel protokołu DeFi Solend potwierdził plany zrzutu wyłącznie dla posiadaczy telefonów Saga. Z kolei projekt memecoinowy Samoyed Coin (SAMO) ogłosił nadchodzący zrzut dla posiadaczy Sagi – jego dalsze szczegóły mają być ujawnione wkrótce. 

Także GenesysGo, zdecentralizowany dostawca pamięci masowej ogłosił, że użytkownicy mogą wydobywać token Shadow (SHDW) za pośrednictwem aplikacji na telefonie Saga . 

Źródło: cryptopotato.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.