MATIC notuje znaczący wzrost cen 

2022-10-24 / Tagi:

MATIC notuje znaczący wzrost cen 

Bitcoin w końcu ruszył w górę – jego notowania zakończyły się skokiem ceny do 20 000 USD. Jednak podobnie, jak w przypadku poprzednich prób wzrost został zatrzymany. Z kolei natywna kryptowaluta firmy Polygon wyróżnia się na tle rynku, jako jedna z najlepiej działających w dzisiejszych czasach. 

Mały skok wartości Bitcoina 

W zeszłym tygodniu mogliśmy zaobserwować największy ruch cenowy Bitcoina, gdy został odrzucony na poziomie 19 500 USD, a niedźwiedzie zabrały go na południe i jego notowania osiągnęły 18 600 USD. Co więcej, wartość ta stała się jego najniższym punktem cenowym od około dziewięciu dni. 

Jednak aktywo dobrze zareagowało na ten spadek i odbiło się do ponad 19 000 USD. Podobnie jak w ubiegłym tygodniu, wraz z nadejściem weekendu cena BTC uspokoiła się. Brak znacznych wolumenów obrotu oznaczał niewielkie lub żadne ruchy przez cały weekend, a Bitcoin oscylował wokół 19 000 USD. Krajobraz zaczął się zmieniać w poniedziałek, kiedy BTC po raz pierwszy od kilku dni podskoczył do 19 600 USD. Ale scenariusz z ubiegłych tygodni powtórzył się jeszcze raz – co oznacza nowe odrzucenie, które zepchnęło go z powrotem do nieco ponad 19 000 USD. 

Kapitalizacja rynkowa BTC osiągnęła 370 miliardów dolarów, a jego dominacja nad altcoinami pozostała na poziomie 39,9%. 

Niewielkie dzienne zyski altcoinów 

Większość altcoinów również próbowało dzisiaj ruszyć do przodu, ale większość kryptowalut została zepchnięta z powrotem do niższych poziomów. Na przykład Ethereum skoczyło do ponad 1350 USD, co samo w sobie stanowiło kilkudniowy szczyt. Pomimo nieznacznego cofnięcia się od tego czasu, ETH nadal znajduje się na poziomie znacznie powyżej 1300 USD. 

Binance Coin, Solana, Tron i Avalanche również osiągają niewielkie dzienne zyski. Cardano wzrósł o 2,5% i wynosi obecnie 0,35 USD. Niektóre niedawne raporty sugerowały, że jeśli historia się powtórzy aktywa mogą podwoić swoją wycenę w USD w ciągu najbliższych kilku miesięcy. 

MATIC – znaczący wzrost cen 

Co ciekawe, najbardziej znaczącym gainerem z altów o większej kapitalizacji jest MATIC. Aktywo skoczyło o ponad 6% w ciągu dnia i jest bliskie 0,9 USD. 

Dane wskazują, że ogólna kapitalizacja rynku kryptowalut pozostała stosunkowo niezmieniona, ale zbliżyła się do 930 miliardów dolarów. 

Źródło: cryptopotato.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.