Ledger Nano S vs S Plus – nowy portfel kryptowalut

2022-04-12 / Tagi: portfel kryptowalut

Ledger Nano S vs S Plus – nowy portfel kryptowalut

Niedawno miała miejsce premiera nowego portfela kryptowalut od firmy Ledger. Jest to ulepszona wersja produktu Ledger Nano S pod nazwą Ledger Nano S Plus (Czym jest Ledger?). Wiodącą innowacją jest to, że nowy portfel zawiera ciekawą funkcjonalność dla miłośników NFT.

Możliwość przechowywania NFT

Na pewno najważniejszą informacją odnośnie nowego produktu Ledger Nano S Plus jest możliwość przechowywania oraz wysyłania swoich zasobów NFT. Jak możemy przeczytać w opisie produktu mamy w nim możliwość wysyłania oraz odbierania NFT. Kolejną ciekawą rzeczą jest możliwość ich wizualizacji.

Nowoczesny design

Nowy model popularnego Ledgera posiada unowocześniony design. Portfel nie jest już prostokątny i posiada zaokrąglenia na rogach. Wyświetlacz został powiększony dla większej wygody obsługi oraz klawisze także zyskały nowy owalny oraz większy kształt. Naszą oceną, wizualnie prezentuje się zdecydowanie lepiej od starszego modelu. Jedynym mankamentem jest na tę chwilę brak możliwości personalizacji urządzenia poprzez wybór koloru obudowy.

Cena Ledger Nano S vs S Plus

Ledger Nano S Plus jest oczywiście droższy od swojego poprzednika, jednak nadal dużo tańszy niż Nano X, którego cena sięga 700 zł. Różnica pomiędzy Nano S a S Plus wynosi dokładnie 90 zł (stan na 12.04.2022).

Który Ledger wybrać? S czy S Plus?

Na pewno zdecydowanym plusem nowego modelu jest możliwość przechowywania naszych tokenów NFT. Kolejną rzeczą przemawiającą za nim jest zdecydowanie lepszy design oraz większy wyświetlacz ułatwiający obsługę. Nadal mamy możliwość obsługi ponad 5 500 walut cyfrowych przy możliwości jednoczesnej obsługi 100 naraz. Aby dowiedzieć się więcej o produktach firmy Ledger kliknij TUTAJ.

Źródło: ledger.com

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.