Czym jest token DinfoLFG ($DINO) – kto stoi za projektem?

2022-11-18 / Tagi:

Czym jest token DinfoLFG ($DINO) – kto stoi za projektem?

Jest 18 listopad 2022 roku, projekt $DINO został uruchomiony dokładnie tydzień temu. Społeczność, która zgromadziła się wokół tokenu liczona jest już w tysiącach (grupa na Telegramie, oraz followersi na Twitterze). Projekt w 2 dni wykręca 857.70% zysku. Nie byłoby w tym nic dziwnego, historia zna już wiele przypadków memecoinów robiących świetne wyniki, sęk w tym, że jesteśmy w bessie i zupełnie nie wiemy, kto stoi za DinoLFG. Wiemy wyłącznie to, że projekt udało się rozkręcić dzięki kilku dużym insiderom.

Czym jest token DINO – DinoLFG?

Jak piszą o sobie w zakładce o nas:

$Dino to Meme Coin o bardzo dużej użyteczności. Największym problemem związanym z monetami Meme jest brak użyteczności i przypadków użycia, $DINO zostało stworzone po to, aby rozwiązać te problemy. Naszym celem jest udostępnienie wielu przypadków użycia i użyteczności posiadaczom $Dino, wszystko, co musisz zrobić, to usiąść i zrelaksować się. W $Dino skupiamy się na zbudowaniu silnej społeczności, dlatego planujemy organizować wiele gier i dawać naszym użytkownikom wiele wskazówek dotyczących kryptowalut, które można regularnie znaleźć na naszym Telegramie i Twitterze.

Token $Dino staking, spalanie i rozwój projektu

Nie znamy na razie szczegółów odnośnie możliwości stakowania tokenu Dino. Wiemy jednak, że wprowadzenie tej funkcjonalności jest zaplanowane na ostatni, czwarty etap. Wkrótce powinniśmy także poznać szczegóły odnośnie jego spalania.

Zaraz po tym czeka nas kluczowe wydarzenie, które może mieć duży wpływ na kurs. Token Dino ma zostać udostępniony do handlu na jednej z większych giełd kryptowalut – CEX.

Ostatnia faza to wspomniany na starcie staking oraz przedstawienie kolekcji dedykowanych NFT.

Kto stoi za DinoLFG?

Na tę chwilę nie mamy absolutnie żadnej informacji na temat tego, kto stoi za Dino. Spekuluje się jednak, że odkrycie kart w tej kwestii może mieć duże znaczenie dla intensywnego rozwoju projektu. W plotkach pojawia się nawet nazwisko założyciela Ethereum – Vitalika Buterina. Wszystko przez to, że we wrześniu tego roku przebrał się na jedną z imprez za… Dinozaura.

fot. screenshot https://beincrypto.com/

DinoLFG – gdzie kupić i śledzić?

Wykres live jest dostępny na stronie DexTools, z kolei zakupu można na razie dokonać wyłącznie na platformie UniSwap. Cały zakup jest bardzo prosty. Wystarczy podłączyć swój portfel MetaMask i zapłacić za jego pomocą poprzez ETH za $Dino.

W tym miejscu warto odnotować, że coraz więksi gracze zwracają uwagę na DinoLFG. Kilka godzin temu Binance uruchomiło śledzenie notowań nowego projektu.

Więcej wkrótce…

Źródło: https://dinolfg.com/

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.