Czym jest Green Metaverse Token (GMT) oraz STEPN?

2022-04-19 / Tagi:

Czym jest Green Metaverse Token (GMT) oraz STEPN?

Czym jest Green Metaverse Token (GMT)? Jest to token związany ściśle z aplikacją typu Move-to-Earn o nazwie STEPN. Niedawno miała miejsce jego premiera oraz start tokenu na platformie Launchpad od Binance.

Czym jest STEPN?

Podstawowym pytaniem jest czym tak właściwie jest STEPN? Otóż jest to aplikacja na telefon, która jest grą typu Move-to-Earn zbudowaną na sieci Solana. Po pomyślnym zarejestrowaniu się oraz aktywowaniu konta mamy możliwość zakupienie NFT w postaci butów sportowych, za pośrednictwem których będziemy mieli możliwość zarabiać tokeny. Kiedy już je zakupimy nie pozostało nam nic innego jak złapać telefon w dłoń, włączyć GPS oraz ruszyć na dwór w celu spaceru bądź biegu. Za każdy kilometr który przebędziemy zdobędziemy nagrody w postaci tokenów GMT lub GST. Tokeny GST są wewnętrzną walutą aplikacji, z kolei GMT możemy wypłacić na własny zewnętrzny portfel kryptowalutowy w celu ich spieniężenia. 

Sukces tokena GMT

Green Metaverse Token (GMT) od momentu launchpadu odniósł spory sukces. Podczas jego wypuszczenia kosztował 0,1 USD podczas gdy już w dniu 10-04-2022 musimy zapłacić za niego około 2,2 dolara. Oznacza to, że wartość tokena wzrosła o ponad 2000% w zaledwie jeden miesiąc. Można więc było sporo zarobić. 

Green Metaverse Token (GMT) na giełdzie

Jak mogliśmy przeczytać powyżej Green Metaverse Token świetnie sobie radzi na giełdzie. Od momentu startu zanotował wzrost o ponad 2000% co jest niesamowitym wynikiem. Najwyższa cena osiągnięta przez ten token jest jeszcze wyższa ponieważ przez pewien czas cena oscylowała w okolicach 3 dolarów co oznaczało wrost o 3000%! Jednak jakie są fakty odnośnie tokena GMT. Jego maksymalna podaż według serwisu CoinGecko wynosi 6 miliardów sztuk podczas gdy w obiegu jest 600 milionów. Maksimum historyczne na dzień 10-04-2022 wynosi 3,11 USD i zostało osiągnięte 1. kwietnia tego roku. Za jeden token na dzień dzisiejszy musimy zapłacić około 2,25 dolara amerykańskiego. Największą giełdą handlującą GMT jest Binance na której 24 godzinny volumen handlu wynosi ponad 480 mln USD.

Przyszłość STEPN oraz GMT

Projekt STEPN jest zdecydowanie młody oraz bardzo dobrze prosperujący. Jest to aplikacja której w świecie kryptowalut jeszcze nie było. Możemy zarabiać na naszych codziennych aktywnościach takich jak spacery czy bieganie. Jeśli projekt będzie stale rozwijany oraz będzie docierał do coraz szerszego grona odbiorców to z pewnością cena tokena GMT również ma szansę na zwiększenie swojej wartości. My z pewnością będziemy się z dużą uwagą przyglądać przyszłości tej aplikacji.

Źródło: coingecko.com, portalcripto.com.br

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.