Czym jest gra Play-to-Earn Cryptoblades?

2022-10-13 / Tagi: gaming

Czym jest gra Play-to-Earn Cryptoblades?

Czym jest gra Play-to-Earn Cryptoblades? Jest to gra RPG stworzona przez zespół Riveted Games LLC. Gracz ma za zadanie walczyć z potworami, tworzyć przedmioty, wymieniać je na rynku no i co najważniejsze dobrze się bawić zdobywając przy tym trochę kryptowalut. W grze znajdziemy dużo NFT oraz jej natywną kryptowalutę – SKILL.

Jak grać w Cryptoblades?

Cryptoblades jest niezwykle prostą grą RPG z obsługą której poradzimy sobie bardzo szybko. W grze mamy do wyboru pięć zakładek: 

  • Plaza – jest to miejsce w którym wybieramy bohatera oraz broń którą będziemy chcieli walczyć z potworami
  • Blacksmith – jak sama nazwa wskazuje jest to kowal. Tutaj zmodyfikujemy, bądź stworzymy swoją broń
  • Combat – Tutaj możemy stanąć do walki z innymi przeciwnikami
  • Raid – W tym miejscu możemy wziąć udział w najeździe 
  • Stake – Tutaj znajdziemy możliwości stakowania zdobytych tokenów SKILL
fot. https://www.cryptoblades.io/

Możemy posiadać kilku bohaterów, tak jak wiele różnych broni, które będziemy używać w walce. Do walki potrzebujemy punktów wytrzymałości, których domyślnie mamy 200. Bez nich nie będziemy mieli możliwości uczestniczenia w walce. Każda postać za wygraną walkę otrzyma punkty doświadczenia co przełoży się na jej poziom. Zwiększy to moc postaci co pomoże nam w walce. Tak samo z ulepszaniem broni, bardziej ulepszona broń zwiększy naszą szansę na wygranie pojedynku.

Jak zarabiać w Cryptoblades?

Jako, że Cryptoblades jest grą typu Play-to-Earn, większość z nas oczekuje zarobienia trochę kryptowalut. W grze mamy możliwość zdobywania kryptowaluty SKILL, która jest natywnym tokenem gry. Zdobyć ją możemy na dwa sposoby: wygrywając pojedynki lub handlując NFT. W grze znajdziemy dwa rodzaje NFT – bronie oraz bohaterów. Zdobytą kryptowalutę SKILL możemy następnie wymienić na walutę, której handel jest dostępny na giełdzie. 

Gdzie wymieniać kryptowaluty z oraz na SKILL?

Token SKILL niestety nie jest dostępny do zakupienia bezpośrednio na giełdach kryptowalut. Możemy go zdobyć poprzez wymianę na platformie PancakeSwap. Jest to zdecentralizowana giełda, do której nie potrzebujemy podawać swoich danych osobowych, a jedynie podłączyć swój portfel kryptowalut, do którego dodaliśmy wcześniej możliwość przechowywania tokena SKILL.

Token SKILL

Jest to token stworzony na sieci BNB Smart Chain (BEP-20). Jego wartość bardzo zmieniała się na przestrzeni czasu co pokazuje jego ATH (All Time High), które zostało osiągnięte 22 lipca 2021 roku i wynosiło wg CoinMarketCap 858,99 dolarów. ATL (All Time Low) natomiast zostało zanotowane 4 lipca 2021 roku i wynosiło 0,685 USD. SKILL posiada market cap trochę poniżej 2 milionów dolarów. W obiegu jest ponad 88% tokenów z maksymalnej podaży w wysokości 1 000 000. 

Czy Cryptoblades jest warte uwagi?

Cryptoblades z pewnością nie jest topowym projektem w świecie Play-to-Earn. Nie oznacza to jednak tego, że nie jest warte uwagi. Zespół odpowiedzialny za grę niedawno zapowiedział powstanie nowej wersji o nazwie Cryptoblades Kingdoms. W grze możemy także zyskać trochę kryptowalut czerpiąc przy tym trochę relaksu. 

Źródła: coinmarketcap.com, cryptoblades.io, medium.com fot. screenshot. cryptoblades.io

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.