Czym jest BurgerCities (BURGER)?

2022-07-29 / Tagi: nft

Czym jest BurgerCities (BURGER)?

Czym jest BurgerCities (BURGER)? Jest to platforma stworzona w celu zapewnienia użytkownikom ciekawej interakcji w zarządzaniu swoimi aktywami, umożliwienie im spotkań w wirtualnej przestrzeni czy zapewnienie rozrywki poprzez granie w gry komputerowe. W BurgerCities mamy również możliwość kupowania i wykorzystywania NFT. Z platformą ściśle powiązany jest jej natywny token o nazwie BURGER. 

Do czego służy BurgerCities (BURGER)?

BurgerCities z pewnością zaciekawi wszystkich zainteresowanymi tematem Web3. Za pośrednictwem platformy BurgerCities mamy możliwość dostępu do wielu funkcjonalności. Możemy stakować swoje tokeny udając się naszym awatarem do banku centralnego. Można również upłynnić swoje środki wrzucając je do puli Liquidity w budynku Energy Plant, czy zamienić swoje tokeny na inne za pośrednictwem Black Market. W grze mamy także budynek o nazwie Quest, w którym będziemy otrzymywać zadania. Kilka budynków dostępnych będzie także dopiero gdy wyjdzie pełna wersja platformy. BurgerCities oferuje użytkownikom także platformę DEX do zdecentralizowanej wymiany.

Jak działa BurgerCities?

Do platformy BurgerCities logujemy się za pośrednictwem swojego portfela kryptowalut jak np. MetaMask. W ten sposób będziemy weryfikowani jako jeden użytkownik. Nasz awatar pojawia się w mieście Hamburg, w którym wszyscy są burgerami.

Po mieście możemy się swobodnie poruszać oraz rozmawiać z NPC. Mamy też zadania do wykonania takie jak porozmawianie z NPC czy dodanie płynności do puli, które możemy lecz nie musimy wykonywać. Pod naszym awatarem widnieje nazwa gracza, którą nadajemy na samym początku logowania. W mieście mamy wiele możliwości do rozrywki. Pierwszą jest zagłębienie się w świat DEGO – LEGO zdecentralizowanego świata. Możemy także odwiedzić rynek NFT pod nazwą Treasureland czy Starry Nift – grę typu Play-to-Earn. Możliwości jest wiele, a wraz z rozwojem platformy BurgerCities będzie ich jeszcze więcej. 

Token BURGER

BURGER jest natywnym tokenem platformy BurgerCities. Po uruchomieniu platformy, która cieszy się dużym zainteresowaniem cena powędrowała w górę i 3. maja 2021 roku osiągnęła swoje ATH (All Time High) – 28,01 USD. Niestety trochę ponad rok później bo już 12. maja 2022 roku token osiągnął swoje ATL (All Time Low), które wynosiło 0,2899 USD. Na całe szczęście token szybko wrócił na poziomy ponad 1 dolara. Maksymalna podaż tokena jest ograniczona do 63 000 000 sztuk tokenów. 

Podsumowanie

BurgerCities to niezwykle interesujący projekt, który cieszy się dość dużą popularnością. Jest to jednak na dzień pisania tego artykułu projekt we wczesnej fazie rozwoju, który jest jednak dopracowywany oraz ulepszany. Z pewnością posiada ogromny potencjał, który jeśli twórcy dobrze go wykorzystają mogą stworzyć naprawdę ciekawy projekt.

Źródła: app.burgercities.org, burgerswap.org, coinmarketcap.com

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.