Kryptowaluty

aktualne kursy kryptowalut, aktualności, wiedza

BAZA WIEDZY

Czym jest AVINOC – „lotniczy UBER”?

2022-06-23 / Tagi:

Czym jest AVINOC – „lotniczy UBER”?

Tym artykułem rozpoczniemy przybliżanie Wam nowych tokenów, które starają się być innowacyjne oraz nie są jeszcze bardzo popularne. A więc zaczynajmy, czym zatem jest AVINOC? Jest to projekt mający na celu ułatwić użytkownikom poruszanie się po świecie za pomocą samolotów. Projekt ten posiada własny token o takiej samej nazwie.

Do czego służy AVINOC?

AVINOC jest projektem, który dopiero rozpoczyna swoją większą przygodę w świecie blockchain. Głównym jego celem jest zapewnienie użytkownikom z całego świata łatwej możliwości poruszania się za pomocą samolotów. Platforma do rezerwowania lotów – VOO – otwiera się 20 czerwca 2022 roku. Na niej będziemy mogli przeglądać oferty linii lotniczych na przeloty za które będziemy mogli płacić tokenem AVINOC. Projekt ten ma być otwarty i łatwy w dostępie i użytkowaniu dla każdej osoby chcącej skorzystać z jego usług. 

Token AVINOC

Token AVINOC jest aktywem cyfrowym stworzonym do obsługi platformy VOO w której będziemy mogli bookować loty oraz opłacać wszelkie wymagane opłaty związane z podróżowaniem. Działa on na jednym z największych blockchainów – Ethereum. Cena tokena na dzień pisania artykułu według CoinGecko wynosi około 0,27 USD z dziennym obrotem na poziomie ponad 2,2 mln dolarów. 

Do czego będzie służyć platforma VOO?

Platforma VOO została stworzona jako wielka innowacja w branży lotniczej. Za jej pośrednictwem będziemy mogli skorzystać z pierwszej platformy B2B oferującej loty prywatnymi odrzutowcami stworzonej przez AVINOC. 

Podsumowanie

Z pewnością AVINOC wprowadza coś nowego w świat blockchain jak i w branżę lotniczą. Ma on ogromny potencjał oraz wielkie plany na stworzenie czegoś innowacyjnego, stworzonego dla ułatwienia ludziom poruszania się po świecie za pośrednictwem samolotów. Pierwsza platforma B2B umożliwiająca rezerwowanie prywatnych odrzutowców jest z pewnością stworzona dla konkretnej grupy odbiorców, aczkolwiek czekamy na kolejną platformę, za pomocą której będziemy mogli rezerwować komercyjne loty.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

LocalCryptos
LocalCryptos

LocalCryptos jest giełdą, na której można kupić i sprzedać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.