2022-06-23 / Tagi:
Tym artykułem rozpoczniemy przybliżanie Wam nowych tokenów, które starają się być innowacyjne oraz nie są jeszcze bardzo popularne. A więc zaczynajmy, czym zatem jest AVINOC? Jest to projekt mający na celu ułatwić użytkownikom poruszanie się po świecie za pomocą samolotów. Projekt ten posiada własny token o takiej samej nazwie.
AVINOC jest projektem, który dopiero rozpoczyna swoją większą przygodę w świecie blockchain. Głównym jego celem jest zapewnienie użytkownikom z całego świata łatwej możliwości poruszania się za pomocą samolotów. Platforma do rezerwowania lotów – VOO – otwiera się 20 czerwca 2022 roku. Na niej będziemy mogli przeglądać oferty linii lotniczych na przeloty za które będziemy mogli płacić tokenem AVINOC. Projekt ten ma być otwarty i łatwy w dostępie i użytkowaniu dla każdej osoby chcącej skorzystać z jego usług.
Token AVINOC jest aktywem cyfrowym stworzonym do obsługi platformy VOO w której będziemy mogli bookować loty oraz opłacać wszelkie wymagane opłaty związane z podróżowaniem. Działa on na jednym z największych blockchainów – Ethereum. Cena tokena na dzień pisania artykułu według CoinGecko wynosi około 0,27 USD z dziennym obrotem na poziomie ponad 2,2 mln dolarów.
Platforma VOO została stworzona jako wielka innowacja w branży lotniczej. Za jej pośrednictwem będziemy mogli skorzystać z pierwszej platformy B2B oferującej loty prywatnymi odrzutowcami stworzonej przez AVINOC.
Z pewnością AVINOC wprowadza coś nowego w świat blockchain jak i w branżę lotniczą. Ma on ogromny potencjał oraz wielkie plany na stworzenie czegoś innowacyjnego, stworzonego dla ułatwienia ludziom poruszania się po świecie za pośrednictwem samolotów. Pierwsza platforma B2B umożliwiająca rezerwowanie prywatnych odrzutowców jest z pewnością stworzona dla konkretnej grupy odbiorców, aczkolwiek czekamy na kolejną platformę, za pomocą której będziemy mogli rezerwować komercyjne loty.
Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.
Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.
Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.