Zaskakująco duży popyt na telefon Solana Chapter 2 

2024-02-15 / Tagi:

Zaskakująco duży popyt na telefon Solana Chapter 2 

Społeczność okazała niezwykłe wsparcie dla następcy telefonu Saga firmy Solana Mobile. Chapter 2, po tym jak ogłoszono jego premierę na 2025 rok, zgromadził ponad 60 000 zamówień w przedsprzedaży. 

Chapter 2 – 60 tys. zamówień w przedsprzedaży 

Firma Solana Mobile ogłosiła, że jej telefon Chapter 2 zebrał już 60 000 zamówień w przedsprzedaży. Sygnalizuje to duży pobyt na następcę telefonu Saga, i to na prawie rok przed przewidywaną premierą, która ma mieć miejsce w 2025 roku. O osiągnięciu tym poinformowano w poście na platformie X, wyrażając wdzięczność społeczności za jej niezachwianą wsparcie i wiara w swoją wizję. 

Następca Solana Mobile Saga 

Jak wspominaliśmy wyżej, Chapter 2 jest następcą Solana Mobile Saga, inauguracyjnego telefonu marki, który dzięki innowacyjnej integracji funkcjonalności kryptowalut wywołał wiele zamieszania na rynku. Anatolij Jakowenko, współzałożyciel i dyrektor generalny Solana Labs, podzielił się swoim podekscytowaniem reakcją społeczności. 

– Reakcja na Solana Mobile była niesamowita. Od ogłoszenia modelu Chapter 2 otrzymaliśmy ponad 60 000 zamówień w przedsprzedaży i zbudowaliśmy prawdziwą społeczność oddanych użytkowników – stwierdził Jakowenko. 

Urządzenie, które wejdzie na rynek w 2025 roku ma oferować tańsze wejście do świata kryptowalut, z ceną w przedsprzedaży ustaloną na 450 dolarów. Ta strategia cenowa oznacza znaczną obniżkę w stosunku do poprzedniego modelu, telefonu Saga, który początkowo trafił na rynek w cenie 1000 dolarów, a następnie jego wartość spadła do 599 dolarów. Warto zauważyć, że sukces modelu Saga, który bardzo szybko się wyprzedał, położył solidne fundamenty dla swojego następcy. Wraz z wprowadzeniem Chapter 2 Solana Mobile chce rozszerzyć swój zasięg w społeczności kryptowalut, oferując telefon wyposażony w oprogramowanie obsługujące tego typy aktywa, co ma spodobać się szerszemu gronu odbiorców. 

Możliwość zdobycia nagród 

Oprócz kamienia milowego dotyczącego zamówień w przedsprzedaży, Solana Mobile wprowadziła także specjalną tablicę wyników. Ma ona zachęcić społeczność do zaangażowania i przedpremierowego polecania Chapter 2. 1500 najlepszych polecających otrzyma token NFT wraz z możliwością zdobycia nagród od różnych zespołów ekosystemu Solana, w tym Mad Lads, Jupiter, Tensor i Backpack. Pierwsza migawka tabeli liderów miała miejsce 6 lutego, a każdy portfel w przedsprzedaży otrzymał token jako wyraz uznania i zaangażowania. 

Źródło: bitcoin.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.