W ciągu kilku dni nastąpi zmienność cen Bitcoinów 

2022-12-27 / Tagi:

W ciągu kilku dni nastąpi zmienność cen Bitcoinów 

26 grudnia był kolejnym dniem zerowej zmienności Bitcoina. Holderzy BTC mogą spoglądać w przyszłość nieco optymistycznej, ponieważ prognozy wskazują na oznaki zmiany trendu. Co ciekawe, opinie ekspertów różnią się w kwestii najniższej ceny Bitcoina.

Stabilizacja ceny Bitcoina 

Holderzy Bitcoinów cieszą się kolejnym dniem zerowej zmienności, ponieważ pełne nadziei prognozy wskazują na oznaki zmiany trendu. Dane z portalu Cointelegraph Markets Pro i TradingView potwierdziły więcej bocznych działań w pobliżu 16 800 USD za BTC/USD w Boxing Day. Para tokenów dobrze poradziła sobie z okresem świątecznym, a zmniejszone wolumeny nie miały wpływu na i tak już osłabiony rynek kryptowalut.

Najniższa cena Bitcoina – czego się spodziewać?

Przy niewielu okazjach handlowych w ostatnim tygodniu „Do Nothing December”, analitycy próbowali przygotować rynek na potencjalne przeciwności.

– Jeśli BTC nie odzyska około 17 150 USD jako wsparcia przed końcem roku… wtedy BTC ustanowi zakres 13 900–17 150 USD jako swój nowy plac zabaw. Dlatego w najgorszym przypadku BTC może spaść do najniższego zakresu 13900 USD, co przekłada się na spadek o 20% w stosunku do obecnych cen – napisał trader Rekt Capital.

Analityk odwoływał się także do swojej do poprzedniej teorii, która obejmowała poziomy wsparcia na miesięcznym wykresie BTC/USD.

Świeże spadki pozostały popularnym tematem wśród komentatorów.

– Myślę, że większość niedźwiedzi spodziewa się 10 000, ignorując całe wsparcie przed tym poziomem. 11-13 tys. to bardzo silne wsparcie, które powinno się utrzymać – powiedział trader Il Capo z Crypto.

Z kolei inne popularne konto handlowe, Profit Blue, podtrzymało swoje ostrzeżenia mówiące o tym, że 10 000 USD oznaczałoby dno rynku niedźwiedzia Bitcoin.

Powrót zmienności Bitcoina

W międzyczasie, jeśli chodzi o przełamanie bolesnego status quo niskiej zmienności, trader Elizy zauważył potencjalne pozytywne aspekty tego wydarzenia dla uczestników rynku.

– Zbliża się ruch BTC… Myślę, że w ciągu następnych 48 godzin – możemy przeczytać w opublikowanym komunikacie.

Trader dodał także tygodniowy wykres BTC/USD ze znaczącym wsparciem na poziomie nieco powyżej 13 000 USD.

Źródło: cointelegraph.com

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.