Portfel kryptowalut Phantom Wallet na trzeciej pozycji w Apple App Store 

2024-05-21 / Tagi:

Portfel kryptowalut Phantom Wallet na trzeciej pozycji w Apple App Store 

Portfel kryptowalut Phantom Wallet wspiął się na trzecią pozycję w kategorii narzędzi w sklepie z aplikacjami Apple. Niektórzy obserwatorzy rynku uznali ten fakt za zwyżkowy sygnał dla Solany.

Byczy wskaźnik dla Solany? 

Portfel kryptowalut Phantom Wallet zapewnił sobie trzecią pozycję w Apple App Store w kategorii narzędzi – uplasował się tuż zaraz za aplikacjami Google i Google Chrome. Branżowi komentatorzy spekulują, że wzrost ten może być byczym wskaźnikiem dla Solany. Szczególnie biorąc pod uwagę to, że Phantom Wallet początkowo został wprowadzony na rynek jako wyłączny portfel Solana

Wygląda na to, że sezon SOL będzie wielki! Jakie monety SOL kupić? – zapytał na platformie X inwestor kryptowalutowy Evan Luthra. 

– Portfel Phantom to trzecia najpopularniejsza aplikacja narzędziowa. Jestem nastawiony na kryptowaluty i Solanę – dodał wpływowy znawca rynku Borovik. 

Według danych platformy CoinMarketCap, Solana jest obecnie notowana na poziomie 174,11 USD, co oznacza wzrost o 25,13% w ciągu ostatnich 30 dni. 

Wzrost liczby aktywnych użytkowników 

Powyższe wydarzenia mają miejsce tuż po tym, jak w ciągu miesiąca Phantom Wallet osiągnął 7 milionów aktywnych użytkowników. Warto zauważyć, że wzrost miesięcznej liczby użytkowników dowolnej aplikacji portfela kryptograficznego jest zwykle postrzegany przez społeczność jako wskaźnik szerszego przyjęcia. 

Jeśli chodzi o cały sklep z aplikacjami Apple, Phantom Wallet zajmuje obecnie 32. miejsce we wszystkich kategoriach, pozostając w tyle za X (dawniej Twitter) i chatbotem ChatGPT opartym na sztucznej inteligencji (AI). 

Jeśli jednak giełda kryptowalut Coinbase – która obecnie znajduje się na 288. miejscu – awansuje do pierwszej 10 w sklepie z aplikacjami Apple, a Phantom Wallet zrobi to samo, może to sygnalizować szczyt rynku. 

– To moje ulubione wskaźniki. Sprzedam wszystko, gdy oba znajdą się w pierwszej dziesiątce – stwierdził znawca rynkowy Shear. 

Alternatywa dla giełd kryptowalut 

Będąc portfelem samodzielnym, Phantom Wallet oferuje użytkownikom możliwość zachowania kontroli nad swoimi kluczami. Zapewnia to alternatywę dla standardowego przechowywania aktywów na giełdach. Szczególnie, że po głośnym upadku giełdy kryptowalut FTX wiele osób zaczęło poszukiwania innych bezpieczniejszych opcji przechowywania kryptowalut. 

Przypominamy, że pomimo tego, że Phantom zaczynał jako wyłączny portfel Solana, od tego czasu dodał także obsługę łańcuchów bloków Bitcoin, Ethereum i Polygon. 

Źródło: cointelegraph.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.