Pangolin Dex zadebiutuje na blockchainie Flare 

2022-07-28 / Tagi:

Pangolin Dex zadebiutuje na blockchainie Flare 

Pangolin, zdecentralizowana giełda (DEX) zadebiutuje w sieci blockchain Flare warstwy 1. Platforma zamierza wykorzystać natywną technologię interoperacyjności Flare, by dotrzeć do nowych sieci blockchain. 

Pangolin nawiązuje współpracę z Flare 

Z opublikowanego komunikatu wynika, że wraz z przejściem na blockchain Flare, Pangolin będzie mógł zwiększyć liczbę par tokenów cross-chain, zapewnić możliwości wymiany w aplikacji dla projektów partnerskich i załadować płynność sieci. Platforma blockchain warstwy 1 położyła szczególny nacisk na interoperacyjność, umożliwiając łączenie się i interakcję z wieloma sieciami blockchain. 

Jak możemy przeczytać, Pangolin może oferować funkcje DEX-as-a-service dowolnej aplikacji opartej na Flare, która chce włączyć bezpośrednią wymianę tokenów do swojego doświadczenia użytkownika. 

Zalety zdecentralizowanych finansów 

Istotną kwestią na rynku zdecentralizowanych finansów (DeFi) był niedawny krach wśród scentralizowanych firm pożyczających kryptowaluty. Doprowadził on do utraty miliardów dolarów przez inwestorów. Justin Trollip, dyrektor generalny Pangolin, podkreślił, że niedawne problemy wystąpiły z powodu pychy i niezrównoważonych lewarowanych pozycji przez połączone ze sobą wieloryby. Pangolin zapewnia, że takie zdarzenia nie wystąpią na ich platformie.  

Piękno DeFi polega na tym, że gdy fundusze są zawarte w inteligentnej umowie, nie ma zasłony tajemnicy wokół tego, gdzie są te fundusze i do czego są wykorzystywane. Poważnie traktujemy bezpieczeństwo naszych użytkowników i zapewniamy pełną przejrzystość wraz z dużymi inwestycjami w audyty wszelkich nowo wdrożonych inteligentnych kontraktów – wyjaśnił Justin Trollip. 

Interoperacyjność przyszłością DeFi 

Zgodnie z zapowiedziami Pangolin DEX będzie w stanie zamienić dowolny token, który jest połączony z Flare, niezależnie od tego, czy ma możliwości inteligentnego kontraktowania, używając FAssets i LayerCake, dwóch rozwiązań interoperacyjnych oferowanych przez sieć Flare. 

Interoperacyjność jest postrzegana jako przyszłość DeFi, a wielu ekspertów rynkowych i ekspertów Web3 przewiduje, że projekty z obsługą wielu platform będą podstawą następnej generacji projektów DeFi i Web3. 

Źródło: cointelegraph.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.