Coinbase prezentuje mobilną aplikację DApp Web3 oraz portfel i przeglądarkę DeFi

2022-05-18 / Tagi: giełdy kryptowalut

Coinbase prezentuje mobilną aplikację DApp Web3 oraz portfel i przeglądarkę DeFi

Największa amerykańska giełda kryptowalut Coinbase rozszerza swoją ofertę o mobilną aplikację DApp Web3 oraz portfel i przeglądarkę DeFi. Dzięki czemu niewielka grupa użytkowników może uzyskać dostęp do DeFi i innych DApps na Ethereum, takich jak Uniswap i OpenSea. 

Aplikacja Coinbase – nowe funkcje 

Z informacji opublikowanych 16 maja wynika, że kwalifikujący się użytkownicy aplikacji Coinbase będą mogli rozpocząć handel na rynkach tokenów niezbywalnych (NFT), takich jak Coinbase NFT czy OpenSea, dokonywać swapów na zdecentralizowanych giełdach (DEX) i współdziałać z protokołami zdecentralizowanych finansów (DeFi), takich jak Compound i Curve, w celu zaciągania pożyczek i pożyczania własnych funduszy. 

Nowa możliwość dostępu i eksploracji Web3 bezpośrednio z aplikacji Coinbase jest obsługiwana przez nowy portfel kryptowalut i przeglądarkę DApp. 

Web3 bezpośrednio w aplikacji Coinbase 

Oprócz przeglądarki mobilnej, która zapewnia dostęp do aplikacji DApp, użytkownicy Coinbase mogą także korzystać z gorącego portfela do wymiany środków. Ten innowacyjny gorący portfel jest zasilany przez technologię Multi-Party Computation (MPC), która umożliwia posiadanie dedykowanego portfela sieciowego, który Coinbase pomaga zachować. Wynika to ze sposobu, w jaki portfel został skonfigurowany, co pozwala na podzielenie „klucza” między użytkownika a Coinbase. W praktyce oznacza to, że jeśli utraci on dostęp do swojego urządzenia, klucz do jego portfela DApp jest nadal bezpieczny, a firma może pomóc w jego odzyskaniu. 

Oznacza to, że jeśli utracisz dostęp do swojego urządzenia, klucz do portfela DApp jest nadal bezpieczny, a Coinbase może pomóc w jego odzyskaniu za pośrednictwem naszego wsparcia na żywo – wskazał Rishi Dean, dyrektor ds. zarządzania produktami w Coinbase. 

Bezpieczne uczestnictwo w Web3 

Jak możemy przeczytać na stronie Coinbase, firma chce umożliwić wszystkim płynne i bezpieczne uczestnictwo w Web3, a obecna premiera jest kolejnym krokiem w tej podróży. Coinbase podkreśla też, że wprowadza nowy portfel i przeglądarkę DApp w Stanach Zjednoczonych na Androida najpierw dla niewielkiej podgrupy użytkowników, jednak wkrótce planuje jego rozszerzenie na wszystkich użytkowników i platformy. 

Źródło: coinbase.com, comparic.pl 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.