Czy Wall Street Memes Coin będą następnym Pepe? 

2023-05-30 / Tagi:

Czy Wall Street Memes Coin będą następnym Pepe? 

Po gwałtownym wzroście, cena Pepe spadła o ponad 60% z rekordowego poziomu z 5 maja (ATH) do około 0,00000143 USD. Zakłada się jednak, że w pewnym monecie notowania kryptowaluty wzrosną. Ale nowo wprowadzona na rynek moneta Wall Street Memes może skraść uwagę społeczności. 

Spada zaangażowanie społeczne Pepe 

W ostatnich tygodniach zainteresowanie Pepe spadło. Stało się to tuż po tym, jak jego cena gwałtownie wzrosła po ogłoszeniu przez Binance, że zostanie wymieniony w „strefie innowacji”. Według portalu Lunar Crush, w ciągu ostatniego tygodnia zaangażowanie społeczne Pepe spadło o 31,5%. Co więcej, w stosunku do jego ceny, zaangażowanie społeczne nadal spada poniżej jego wartości od czasu osiągnięcia ATH (miało to miejsce 5 maja). 

Należy spodziewać się spadku zainteresowania po parabolicznym biegu, takim jak ten, którego doświadczył Pepe, ale czy inwestorzy kiedykolwiek przywrócą zaufanie do monety? Czy może spadnie ona jeszcze bardziej? Niedawna analiza techniczna przeprowadzona przez inwestora kryptowalut CryptoMichNL na Twitterze zbadała ostatnią akcję cenową Pepe. Stwierdził on, że „każdy opór blokowy jest okazją do krótkiej pozycji”. Ostateczna cena docelowa tej kryptowaluty, oparta na wspomnianej analizie, wynosiła 0,00000085 USD – co oznacza kolejne 40% wyprzedaży w stosunku do obecnej wartości. 

Jednak Pepe zyskał rozgłos w przestrzeni kryptograficznej, mając 290 000 obserwujących na Twitterze, 116 000 posiadaczy i kapitalizację rynkową w wysokości 600 milionów dolarów. Dlatego prawdopodobne jest to, że w pewnym momencie cena wzrośnie. Jednak w nadchodzących tygodniach jedna nowo wprowadzona moneta może ukraść uwagę rynku. 

Premiera Wall Street Memes 

Projekt stojący za Wall Street Memes właśnie uruchomił przedsprzedaż tokenów WSM. Co ciekawe, w ciągu pierwszych 24 godzin od startu zebrano już ponad 100 000 USD. Niewątpliwie ta kolejny meme coin może szybko zyskać masową popularność. Tym bardziej, że Wall Street Memes to token znanego konta w mediach społecznościowych, które może pochwalić się liczbą ponad 500 000 obserwujących na swoich kanałach. 

Warto przypomnieć, że wcześniej programiści wprowadzili na rynek kolekcję NFT Wall St Bulls, która uruchomiona w 2021 roku wyprzedała się w zaledwie 32 minuty. Projekt odnotował ponad 1800 ETH w wolumenie obrotu – co stanowi ponad 3,3 miliona dolarów w oparciu o dzisiejsze ceny. 

Hype szybko rośnie również wokół kolekcji Wall Street Bulls Ordinals, która ma zaledwie 420 sztuk do wybicia. Można je zdobyć za pośrednictwem białej listy na Discordzie i oczekuje się, że zostaną szybko wykorzystane. Co istotne, projekt ma już bardzo zaangażowaną społeczność, która istnieje od czasu eksplozji Wall Street Bets Reddit. 

Wall Street Memes przebije popularnością Pepe? 

Wall Street Memes to oparta na społeczności memowa moneta bez prywatnej sprzedaży ani alokacji zespołowej – 50% z 2 miliardów podaży będzie dostępnych dla wszystkich w przedsprzedaży, a pozostałe tokeny zostaną podzielone między płynność wymiany (20%) i nagrody społeczności ( 30%). Trwa również zrzut o wartości 50 000 USD – ma to pomóc w promocji kampanii przedsprzedażowej. 

W pierwszym etapie przedsprzedaży tokeny WSM kosztują 0,025 USD, natomiast w ostatnim etapie mają wzrosnąć do 0,0337 USD. Jednak analitycy uważają, że WSM może odnotować co najmniej 10-krotny wzrost po IEO. 

Źródło: cryptopotato.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.