Cybergwizdek Tesli można kupić tylko za pomocą Dogecoina

2022-09-15 / Tagi: gadżety

Cybergwizdek Tesli można kupić tylko za pomocą Dogecoina

Producent pojazdów elektronicznych Tesla wprowadził ponownie do sprzedaży Cybergwizdek, który jest inspirowany futurystyczną serią Cybertruck. Co ciekawe chętni musieli zapłacić za niego kryptowalutą Dogecoin.

Nowy Cyberwhistle Tesli ponownie w sprzedaży 

Według nowego katalogu produktów opublikowanego w środę, producent pojazdów elektronicznych Tesla wprowadza ponownie na rynek Cybergwizdek inspirowany futurystyczną serią Cybertruck.

Zainspirowany Cybertruck, limitowana edycja Cyberwhistle to kolekcja premium wykonana ze stali nierdzewnej klasy medycznej z polerowanym wykończeniem. Gwizdek zawiera zintegrowaną funkcję mocowania, która zwiększa wszechstronność – możemy przeczytać w komunikacie firmy. 

Co ciekawe, zapowiedź wielkiego powrotu gwizdka pojawiła się na koncie Elona Muska na Twitterze. Dyrektor generalny Tesli zrobił to jednak w swoim stylu Komunikat brzmiał: „Zagwiżdżcie sobie! Ale musicie zapłacić w Doge”.

Płatność tylko w DOGE

Tesla wymaga, aby kupujący płacili tylko w Dogecoin ( DOGE ). Po wprowadzeniu gwizdka do sprzedaży jego cena wynosiła 1000 DOGE, czyli około 286 zł. Warto dodać, że podatki i koszty wysyłki były już wliczone w cenę DOGE. Podobnie jak za pierwszym razem i teraz Cyberwhistle Tesli szybko się wyprzedał – nie jest już dostępny w sklepie.

Co więcej, Tesla twierdzi, że Dogecoin jest jedyną kryptowalutą, którą obecnie akceptuje dla wybranych towarów. Podobnie jak w przypadku innych transakcji dotyczących zasobów cyfrowych, nieprawidłowe kwoty płatności lub typy zasobów wysłane na adres firmy nie zostaną cofnięte ani zwrócone. A użytkownicy potrzebują portfela Dogecoin, aby zapłacić za towary Tesli.

Obowiązkiem nabywcy jest zapewnienie, że Dogecoin jest przekazywany dokładnie – dodano w komunikacie.

Zwolennik Dogecoin

Przypominamy, że dyrektor generalny Tesli, już od dawna jest zwolennikiem waluty memowej. W ubiegłym roku stwierdził, że „Dogecoin jest lepszy niż Bitcoin w płatnościach”. A w ślad za Teslą, SpaceX również zaczął akceptować Dogecoin, jako środek płatniczy za towary. 

I mimo tego, że Elon Musk został w czerwcu pozwany na astronomiczną kwotę 258 miliardów dolarów za „zaangażowanie w piramidę kryptowalutową”, którą miało być promowanie Dogecoina wzmocnił on swoje poparcie dla tej cyfrowej waluty. 

Będę nadal wspierał Dogecoin – zapowiedział

Źródło: cointelegraph.com 

Z pewnością płatność za nowy Cybergwizdek przemawia za tym, że Dogecoin wciąż należy do ulubionych kryptowalut przedsiębiorcy. 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.