Cena Shiba Inu wzrosła o 10% w ciągu 24h 

2023-08-11 / Tagi:

Cena Shiba Inu wzrosła o 10% w ciągu 24h 

Cena Shiba Inu w ciągu 24h wzrosła o 10%. Miało to miejsce po szerszym wzroście jaki mogliśmy zaobserwować na rynku kryptowalut. Czy jednak jest jeszcze jakiś inny powód tego rajdu? 

Nowa usługa na BitPay 

Cena Shiba Inu w ciągu 24h wzrosła o 10%. Miało to miejsce po szerszym wzroście jaki mogliśmy zaobserwować na rynku kryptowalut. Jednak wiele wskazuje, że powodem tego rajdu może mieć związek z dostawcą usług płatniczych, firmą BitPay. 

Kryptowalutowa bramka płatności BitPay wprowadziła nową usługę o nazwie Bill Pay. Umożliwia ona użytkownikom płacenie codziennych rachunków bezpośrednio z portfeli kryptograficznych. 

W komunikacie prasowym opublikowanym 8 sierpnia firma BitPay stwierdziła, że usługa Bill Pay zapewni użytkownikom dostęp do ponad 5000 usługodawców, w tym pozwoli na płatności za samochód, kredyty hipoteczne, pożyczki osobiste i karty kredytowe. 

Łatwe płatności 

Co istotne, nowa funkcja jest wbudowana w samoobsługowy portfel BitPay, umożliwiając klientom BitPay łatwe dokonywanie płatności bez angażowania banków i innych instytucji finansowych. Dyrektor generalny firmy, Stephen Pair, opisał nową usługę jako „monumentalny” krok dla społeczności niebankowych. Powiedział również, że klienci BitPay byli jednymi z największych użytkowników kryptowalut i, że Bill Pay może zmienić zasady gry w branży. 

Warto podkreślić, że rozwiązanie płatnicze będzie początkowo dostępne tylko w 19 stanach, w tym na Florydzie, New Jersey i Waszyngtonie. 

Cena Shiba Inu w górę 

Należy podkreślić, że wiadomość o uruchomieniu Bill Pay pojawiła się po tym, jak BitPay nawiązał kolejną współpracę z firmą Sardine. Dzięki temu partnerstwu zostaną umożliwione płatności kartą Shiba Inu (SHIB) w ponad 180 krajach. 

Z opublikowanych informacji wynika, że współpraca pozwoli posiadaczom codziennie wydawać SHIB o wartości nawet 3000 USD na różne zakupy. Wiele wskazuje na to, że nowe przypadki użycia podniosły cenę SHIB aż o 10% w ciągu 24 godzin. A według danych z platformy CoinGecko skumulowany zysk w ciągu siedmiu dni osiągnął 20,39%. 

Warto dodać, że moneta Shiba Inu przechodzi obecnie z rąk do rąk po cenie 0,00000995 USD z 24-godzinnym wolumenem obrotu wynoszącym 426 342 686 USD. 

Źródło: cryptopotato.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.