Tony Hawk będzie miał swój skatepark na platformie NFT

2022-07-15 / Tagi: nft

Tony Hawk będzie miał swój skatepark na platformie NFT

Legendarny skater Tony Hawk, The Sandbox i Autograph ogłosili, że tworzą pełne środowisko Web3 dla skaterów, entuzjastów kryptowalut i graczy z całego świata. Zgodnie z zapowiedziami ma to być „największy wirtualny skatepark, jaki kiedykolwiek powstał”. 

Tony Hawk w Metaverse 

Mimo gwałtownych spadków na rynku kryptowalut, gry oparte na Metaverse wciąż przyciągają uwagę tych, którzy marzą o znalezieniu wirtualnego świata, w którym każdy może cieszyć się wyjątkowymi doświadczeniami . 

13 lipca Tony Hawk, jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych skateboardzistów na świecie, ogłosił współpracę z opartym na blockchainie wirtualnym metaświatem The Sandbox. Wspólnie mają zbudować „największy wirtualny skatepark, jaki kiedykolwiek powstał”. 

Zgodnie z filmem opublikowanym przez The Sandbox i udostępnionym przez Hawka, zapowiedziany metaverse nie tylko będzie sprzedawać deskorolki i akcesoria do skateboardingu, ale także da użytkownikom dostęp do narzędzi, dzięki którym będą mogli stworzyć skatepark swoich marzeń. 

Największy wirtualny skatepark 

„Tony Hawk LAND” będzie składać się z 36 działek, co wystarczy, by uznać go, za największy skatepark na świecie, jaki kiedykolwiek powstał w Metaverse. 

Tony Hawk powiedział w prezentacji, że skatepark „będzie czymś, czego nigdy wcześniej nie widziano”. Przypomnijmy, że seria gier „Tony Hawk Pro Skater” zarobiła ponad 1,4 miliarda dolarów i zawiera wiele skateparków i tras. Wiele przemawia za tym, że nowy projekt ma przebić ten sukces. 

Przez całe życie byłem fanem nowych technologii – od pierwszych gier wideo i komputerów domowych z funkcjami CGI – więc fascynuje mnie metawszechświat i jestem podekscytowany wprowadzeniem naszej kultury do wirtualnego krajobrazu The Sandbox – dodał Tony Hawk. 

Co ciekawe, ani The Sandbox, ani Tony Hawk nie ujawnili żadnych szczegółów na temat tego, kiedy ich wspólny projekt wystartuje. 

Tony Hawk a NFT 

Ale to nie wszystko. Autograph stworzy NFT i awatary związane tym z legendarnym skaterem, a także jego najbardziej kultowe deskorolki, sprzęt czy ubrania (również te, których używał na X Games 1999, kiedy jako pierwszy na świecie wykonał obrót o 900 stopni). 

Dillon Rosenblatt, współzałożyciel i dyrektor generalny Autograph, powiedział, że firma jest podekscytowana współpracą zarówno z The Sandbox, jak i Tony Hawk. Chce zaoferować „nowe wciągające doświadczenia, których nie można stworzyć poza metaverse”

Sebastien Borget, COO i współzałożyciel The Sandbox, powiedział, że jego firma podziela wizję i pasję Hawka do innowacji i kreatywności. W ten sposób Tony Hawk dołącza do ponad 300 odnoszących sukcesy artystów, marek i firm, które stawiają na rozwój metaverse, aby przenieść swoje kultowe marki na wyższy poziom. 

Źródło: cryptopotato.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.