Samsung wprowadza „Space Tycoon” 

2022-07-14 / Tagi:

Samsung wprowadza „Space Tycoon” 

Firma Samsung ogłosiła premierę Space Tycoon, doświadczenia opartego na Metaverse, zbudowanego jako część świata Roblox. Zgodnie z zapowiedziami wirtualny plac zabaw, będzie zawierał świat, w którym można budować produkty Samsunga, wybierając ich podstawowe komponenty. 

Metaverse firmy Samsung 

Duże firmy koncentrują teraz część swoich wysiłków na tworzeniu interesujących światów opartych na Metaverse – jedną z nich jest Samsung. Firma elektroniczna, wprowadza właśnie na rynek wirtualny świat zbudowany jako część uniwersum Roblox. Space Tycoon jest osadzony na Stacji Kosmicznej z laboratorium badawczym, w którym zasoby mogą być wydobywane do tworzenia produktów. Wirtualny świat zaoferuje również możliwość zakupu przedmiotów dla awatarów graczy w sklepie. Z pewnością to doświadczenie skierowane jest do młodszego odbiorcy, który będzie miał okazję poznać markę i jej produkty. 

Chcieliśmy dać naszym klientom z pokolenia Z szansę na poznanie produktów Samsung w sposób, w jaki nigdy wcześniej tego nie robili. Będziemy nadal prezentować treści, które mogą dostarczać bardziej znaczących i rozrywkowych doświadczeń cyfrowych zarówno naszym obecnym, jak i przyszłym klientom – powiedział Jinsoo Kim, wiceprezes wykonawczy Corporate Design Center w Samsung Electronics. 

Projekty związane z rynkiem krypto 

Samsung był zaangażowany w kilka projektów związanych z oprogramowaniem z zakresu gier i rozrywki. Firma w tym obszarze aktywnie rozwija szereg pomysłów z kluczowymi partnerami. Jednym z nich jest platforma NFT uruchomiona we współpracy z Nifty Gateway, która pozwoli oferować NFT za pośrednictwem inteligentnych telewizorów Samsung. 

Ponadto firma zainwestowała w grupy, których głównym celem jest rozwój platform opartych na Metaverse. W kwietniu wzięła udział w rundzie finansowania Serii A dla Doubleme, koreańskiej firmy Metaverse. Co więcej, Samsung uruchomił w styczniu własny sklep w Decentralandzie, jednym z najpopularniejszych metaversów. 

Wątpliwości odnośnie projektu 

Co ciekawe, firma nie zaprezentowała sprzętu dedykowanego do obsługi tych doświadczeń, woląc skupić się jedynie na oprogramowaniu. Podczas, gdy rzeczywistość wirtualna i rzeczywistość rozszerzona są powszechnie związane z Metaverse, niektórzy nadal są nieco sceptyczni co do tego, co naprawdę obejmuje ta koncepcja. 

Zgodnie z zapowiedziami Space Tycoon zostanie uruchomiony w 14 językach, w tej chwili trwają prace nad wdrożeniem dodatkowych funkcji i wydarzeń. 

Źródło: bitcoin.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.