Kryptowaluty

aktualne kursy kryptowalut, aktualności, wiedza

BAZA WIEDZY

Revuto oferuje dożywotni dostęp do Netfliksa i Spotify za pomocą NFT

2022-07-11 / Tagi: nft

Revuto oferuje dożywotni dostęp do Netfliksa i Spotify za pomocą NFT

Revuto, firma z sektora Web3 już wkrótce ma zamiar uruchomić dożywotnią cyfrową subskrypcję na Netflix i Spotify – a to wszystko za pośrednictwem NFT. 

Revolution NFT 

W ubiegłym tygodniu Revuto, firma dostarczająca rozwiązania do subskrypcji i sprzedaży biletów Web3, ogłosiła nowy model subskrypcji dla Netflix i Spotify – będzie on wykorzystywał model oparty na NFT. 

Chorwacki start-up zapowiedział, że zaoferuje dożywotnią subskrypcję cyfrową dla Netflix i Spotify za pośrednictwem Revolution NFT. Łącznie 10 000 użytkowników byłoby uprawnionych do zdobycia unikalnego modelu subskrypcji. Dino Ivankovic, szef rozwoju biznesu w Revuto, wyjaśnił, w jaki sposób te oparte na subskrypcji NFT mogą stać się własnym ekosystemem na rynku. 

Dążymy do zapewnienia większej kontroli użytkownikowi końcowemu. Technologia NFT pozwoli użytkownikom zarabiać na niewykorzystanych subskrypcjach, wysyłając je lub sprzedając innym, którzy będą z nich korzystać. Użytkownicy mogą je w przyszłości nawet wypożyczyć – powiedział Dino Ivankovic. 

Subskrypcyjne transakcje NFT 

Zgodnie z zapowiedziami subskrypcyjne transakcje NFT mogą być także przedmiotem obrotu na giełdach kryptowalut, co pozwala na rozwój rynku wtórnego dla tego rodzaju transakcji NFT. Gdy token zmieni właściciela, cyfrowa karta debetowa starego użytkownika zostanie anulowana, a nowy właściciel otrzyma nową kartę debetową. 

Revuto planuje wprowadzić więcej usług opartych na subskrypcji za pośrednictwem swoich rozwiązań NFT, a tym samym położyć kres niechcianym opłatom subskrypcyjnym. 

Przyszłość NFT 

Podczas, gdy rynek NFT w ciągu ostatnich kilku miesięcy odnotowuje stały spadek wolumenu obrotów – ze względu na trwającą niedźwiedzią dominację na rynku – w branży widać jednak pewnie działania, które mogą napędzić kolejne wzrosty. Meta, firma macierzysta Facebooka, ogłosiła niedawno, że wkrótce wprowadzi NFT na swoich platformach społecznościowych. 

NFT stał się hitem podczas szczytu hossy w 2021 roku, zaczynając od cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich, a później rozszerzając się na GameFi i ekosystemy Metaverse. Tokeny wpłynęły na kilka branż, takich jak sztuka, muzyka, reklama, sprzedaż biletów, nieruchomości i wiele innych. Jak widać, teraz przyszedł czas na rynek praw własności do subskrypcji. 

Źródło: cointelegraph.com 

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

LocalCryptos
LocalCryptos

LocalCryptos jest giełdą, na której można kupić i sprzedać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.