Revuto oferuje dożywotni dostęp do Netfliksa i Spotify za pomocą NFT

2022-07-11 / Tagi: nft

Revuto oferuje dożywotni dostęp do Netfliksa i Spotify za pomocą NFT

Revuto, firma z sektora Web3 już wkrótce ma zamiar uruchomić dożywotnią cyfrową subskrypcję na Netflix i Spotify – a to wszystko za pośrednictwem NFT. 

Revolution NFT 

W ubiegłym tygodniu Revuto, firma dostarczająca rozwiązania do subskrypcji i sprzedaży biletów Web3, ogłosiła nowy model subskrypcji dla Netflix i Spotify – będzie on wykorzystywał model oparty na NFT. 

Chorwacki start-up zapowiedział, że zaoferuje dożywotnią subskrypcję cyfrową dla Netflix i Spotify za pośrednictwem Revolution NFT. Łącznie 10 000 użytkowników byłoby uprawnionych do zdobycia unikalnego modelu subskrypcji. Dino Ivankovic, szef rozwoju biznesu w Revuto, wyjaśnił, w jaki sposób te oparte na subskrypcji NFT mogą stać się własnym ekosystemem na rynku. 

Dążymy do zapewnienia większej kontroli użytkownikowi końcowemu. Technologia NFT pozwoli użytkownikom zarabiać na niewykorzystanych subskrypcjach, wysyłając je lub sprzedając innym, którzy będą z nich korzystać. Użytkownicy mogą je w przyszłości nawet wypożyczyć – powiedział Dino Ivankovic. 

Subskrypcyjne transakcje NFT 

Zgodnie z zapowiedziami subskrypcyjne transakcje NFT mogą być także przedmiotem obrotu na giełdach kryptowalut, co pozwala na rozwój rynku wtórnego dla tego rodzaju transakcji NFT. Gdy token zmieni właściciela, cyfrowa karta debetowa starego użytkownika zostanie anulowana, a nowy właściciel otrzyma nową kartę debetową. 

Revuto planuje wprowadzić więcej usług opartych na subskrypcji za pośrednictwem swoich rozwiązań NFT, a tym samym położyć kres niechcianym opłatom subskrypcyjnym. 

Przyszłość NFT 

Podczas, gdy rynek NFT w ciągu ostatnich kilku miesięcy odnotowuje stały spadek wolumenu obrotów – ze względu na trwającą niedźwiedzią dominację na rynku – w branży widać jednak pewnie działania, które mogą napędzić kolejne wzrosty. Meta, firma macierzysta Facebooka, ogłosiła niedawno, że wkrótce wprowadzi NFT na swoich platformach społecznościowych. 

NFT stał się hitem podczas szczytu hossy w 2021 roku, zaczynając od cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich, a później rozszerzając się na GameFi i ekosystemy Metaverse. Tokeny wpłynęły na kilka branż, takich jak sztuka, muzyka, reklama, sprzedaż biletów, nieruchomości i wiele innych. Jak widać, teraz przyszedł czas na rynek praw własności do subskrypcji. 

Źródło: cointelegraph.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.