Portfel sprzętowy Trezor umożliwia bezpośrednie zakupy kryptowalut 

2022-09-01 / Tagi: portfel kryptowalut

Portfel sprzętowy Trezor umożliwia bezpośrednie zakupy kryptowalut 

Czeska firma, która dostarcza portfel sprzętowy Trezor nawiązała współpracę ze start-upem kryptowalutowym MoonPay. Dzięki temu partnerstwu umożliwi ona klientom zakup kryptowalut bezpośrednio w swoim portfelu. 

Portfel sprzętowy Trezor z nową funkcją 

Firma Trezor ogłosiła, że nowa integracja zapewnia funkcję kupna, sprzedaży i wymiany kryptowalut bezpośrednio w jej portfelu sprzętowym. Nowe rozwiązanie jest możliwe dzięki współpracy ze start-upem kryptowalutowym MoonPay. 

Wspierany przez głównych inwestorów branżowych, w tym Tiger Global i Coatue , MoonPay to usługa płatności kryptograficznych, umożliwiająca użytkownikom kupowanie i sprzedawanie kryptowalut oraz tokenów NFT przy użyciu kart debetowych, kart kredytowych oraz innych metod płatności. W kwietniu tego roku firma zebrała 87 milionów dolarów od inwestorów, między innymi takich jak Justin Bieber czy Snoop Dogg, by skupić się na NFT i Web3. 

Współpraca z MoonPay 

Jak możemy przeczytać, współpraca z MoonPay opiera się na poprzednim partnerstwie firmy Trezor z Invity, narzędziem do porównywania kryptowalut, które jest zintegrowane bezpośrednio z portfelem. 

Invity to start-up działający w ramach tej samej firmy macierzystej co Trezor, SatoshiLabs. Platforma łączy klientów z zaufanymi giełdami partnerskimi, aby zapewnić transakcje bezpośrednio do depozytu z różnymi metodami płatności. Z opublikowanych informacji wynika, że od teraz połączone trzy platformy zapewniają funkcję kupna, sprzedaży i wymiany bezpośrednio w portfelu Trezor. 

Kupowanie i sprzedawanie kryptowalut bezpośrednio w portfelu 

Nowa integracja umożliwi klientom kupowanie i sprzedawanie dużej liczby kryptowalut za pośrednictwem niepowierniczego portfela krypto, pomagając użytkownikom lepiej chronić ich fundusze. W chwili pisania tego tekstu Trezor obsługuje ponad 1000 kryptowalut, w tym Bitcoin ( BTC ), Ether ( ETH ), Tether ( USDT), Binance Coin ( BNB ), Cardano ( ADA ) i inne. 

Najnowsze wiadomości to kolejny duży krok w kierunku zakupów kryptowalut w portfelu Trezor. Przypominamy, że już wcześniej wspierał on zakup cyfrowych aktywów w swojej natywnej aplikacji Trezor Suite. Opcja handlu była wówczas dostępna za pośrednictwem narzędzia do porównywania kryptowalut, stworzonego przez Invity. 

Pozwalając właścicielom Trezora kupować kryptowaluty bezpośrednio z ich portfela, docieramy do zaangażowanej grupy użytkowników kryptowalut, którzy bardzo poważnie traktują bezpieczeństwo – powiedział starszy menedżer ds. rozwoju biznesu MoonPay, Antonio Talledo. 

Dodano, że partnerstwo z MoonPay zapewni „bezpieczną, pozbawioną granic i łatwą wolność finansową” miliardom użytkowników. 

Źródło: cointelegraph.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.