Portfel sprzętowy Ledger z funkcją śledzenia DeFi 

2022-12-14 / Tagi: portfel kryptowalut

Portfel sprzętowy Ledger z funkcją śledzenia DeFi 

Aplikacja Ledger Live, która współpracuje z portfelami sprzętowymi Ledger, zintegrowała nową funkcję śledzenia DeFi. Za jej pomocą można monitorować analizy wydajności ponad 1000 protokołów w dziesięciu sieciach blockchain. 

Śledzenie wartości aktywów za pomocą portfela krypto 

Po roku dużej zmienności i niepewności w branży krypto coraz częściej użytkownicy i programiści szukają sposobów na zapewnienie sobie bezpieczeństwa. Właśnie teraz twórca portfela sprzętowego Ledger ogłosił nową integrację umożliwiającą użytkownikom śledzenie wartości ich aktywów. Dzięki współpracy z Merlin, narzędziem do śledzenia portfeli zdecentralizowanych finansów (DeFi), udostępniono Ledger Live, który pozwala na analizę wydajności DeFi na żywo. Aplikacja łącząca się z zimnymi portfelami Ledger, obsługuje ponad 5 milionów użytkowników. 

Z opublikowanych informacji wynika, że nowo zintegrowany tracker DeFi łączy ponad 1000 protokołów DeFi w dziesięciu sieciach blockchain. Dzięki niemu użytkownicy zyskają dostęp do wskaźników wydajności oraz raportów zysków i strat, a także zagregowanych raportów zużycia gazu. 

Ułatwiony dostęp do skomplikowanych danych handlowych 

Elie Azzi, współzałożyciel i dyrektor ds. produktu Merlin by VALK powiedział, że dane zebrane dzięki nowej funkcjonalności pomogą inwestorom lepiej poruszać się na rynku kryptowalut. Tłumaczył także, że ostatnie wydarzenia i skandale związane z branżą pokazały, że przestrzeń kryptograficzna została naruszona. Jednak z uwagi na to, że rynek się rozwija, zarówno użytkownicy, jak i firmy chcą przywrócić decentralizację ale z większą przejrzystością. 

– Nigdy nie było silniejszego argumentu przemawiającego za DeFi oraz za otwartymi, przejrzystymi i pozbawionymi zaufania rozwiązaniami, na których krypto zawsze budowało swoje fundamenty – powiedział Elie Azzi. 

Usprawnienie wrażeń użytkownika 

Co więcej, nowa funkcja dodatkowo pozwoli inwestorom pobierać opłaty i nagrody od dostawcy bezpośrednio z interfejsu, bez konieczności opuszczania platformy. Jean-François Rochet, wiceprezes ds. rozwoju międzynarodowego w firmie Ledger, powiedział, że wszystkie te nowe integracje pomagają usprawnić wrażenia użytkownika. 

Po upadku FTX wielu użytkowników w przestrzeni krypto zaczęło szukać portfeli sprzętowych, które mogłyby zapewnić większe bezpieczeństwo ich aktywów. Trezor, dostawca portfela kryptowalut, w ostatnim czasie odnotował 300% wzrost przychodów ze sprzedaży. Także wielu głównych graczy na rynku, takich jak dyrektor generalny Binance Changpeng „CZ” Zhao i współzałożyciel Ethereum, Vitalik Buterin, w ciągu ostatniego miesiąca zachęcało do tego, by samodzielnie zadbać o swoje finanse. 

Źródło: cointelegraph.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.