Opera integruje BNB Chain ze swoją przeglądarką kryptograficzną 

2022-05-06 / Tagi:

Opera integruje BNB Chain ze swoją przeglądarką kryptograficzną 

Przeglądarka Opera umożliwia bezpośredni dostęp do ekosystemu DApp opartego na łańcuchu BNB. Nowa integracja z BNB Chain umożliwia użytkownikom Opery dostęp do zdecentralizowanych aplikacji, w tym DEX-ów, takich jak PancakeSwap, 1inch i BiSwap. 

Opera dodaje wsparcie dla BNB Chain 

Przyjazna dla kryptowalut przeglądarka Opera zintegrowała BNB Chain, zdecentralizowany ekosystem blockchain, znany wcześniej jako Binance Smart Chain.  

Integracja umożliwi 350 milionom użytkowników Opery zakup tokena BNB (Build N Build) za pomocą fiat oraz wysyłanie i odbieranie go za pośrednictwem wbudowanego portfela kryptograficznego Opera, a także dostęp do DApps w ekosystemie BNB Chain. Lista obejmuje zdecentralizowane giełdy (DEX), takie jak PancakeSwap, 1inch i BiSwap, a także zdecentralizowane produkty finansowe (DeFi), takie jak DRIP Venus, Tranchess, Treehouse, ApeSwap i AutoShark Finance. 

Projekt Crypto Browser 

Integracja łańcucha BNB przeglądarki Opera Crypto Browser następuje po wcześniejszym wydaniu wersji beta przeglądarki Web3 na urządzenia z systemem iOS , iPhone i iPad. Opera rozpoczęła projekt Crypto Browser na początku tego roku, aby skupić się na Web3 i ułatwić nawigację po aplikacjach DApp, grach i platformach Metaverse. Od tego czasu firma rozszerzyła wsparcie dla dziewięciu głównych ekosystemów blockchain, takich jak Bitcoin, Solana, Polygon, StarkEx, Ronin, Celo, Nervos Network, a teraz BNB Chain. 

Według Patricka Degenhardta z BNB Chain, głównym celem społeczności Binance Chain jest stworzenie infrastruktury dla „równoległego wirtualnego ekosystemu świata” i zachęcenie kolejnych miliardów osób do kryptowalut. Dodał, że „zwiększenie przyjęcia zasobów cyfrowych i technologii blockchain wymaga znacznych wysiłków w zakresie integracji Web2 i Web3”. 

Komentując najnowsze osiągnięcie, założyciel i dyrektor generalny 5ire, Pratik Gauri, powiedział, że Opera miała „w 2018 roku założenia, by rozpocząć budowę swoich produktów zgodnie ze standardami Web 3.0”. Uważa, że jeśli z biegiem czasu systemy bezpieczeństwa Opery okażą się niezawodne, wielu inwestorów i daytraderów będzie chciało używać właśnie tej przeglądarki. 

Funkcjonalności Opery 

Opera od dawna jest częścią przestrzeni kryptowalut i stała się pierwszą główną przeglądarką akceptującą płatności Bitcoin ( BTC ) w 2019 roku. Według Jorgena Arnesena z Opery, The Crypto Browser jest przeznaczony zarówno dla doświadczonych, jak i nowych użytkowników i jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie Web3. 

– Jesteśmy przekonani, że dzisiejsza integracja z ekosystemem BNB Chain zaoferuje jeszcze większą funkcjonalność zarówno nowym, jak i doświadczonym użytkownikom Web3. Z wieloma wiodącymi dApps BNB Chain, które są już na pokładzie, a także z przyjaznym i intuicyjnym interfejsem przeglądarki Opera Crypto Browser, Opera nadal zapewnia znaczącą użyteczność i łatwość obsługi, która jest niezbędna, aby Web3 mógł osiągnąć masową adopcję w dłuższej perspektywie – dodał Jorgen Arnesen. 

Źródło: cointelegraph.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.