Kryptowaluty

aktualne kursy kryptowalut, aktualności, wiedza

BAZA WIEDZY

Nowy portal z opcją spalania Shiba Inu 

2022-05-11 / Tagi:

Nowy portal z opcją spalania Shiba Inu 

Zespół odpowiedzialny za popularnego memecoina – Shiba Inu (SHIB) – uruchomił mechanizm spalania, który pozwala posiadaczom spalić ich tokeny, jednocześnie generując pasywny dochód 

Portal z opcją spalania SHIB 

Portal nagrywania Shiba Inu to funkcja, która umożliwia użytkownikom wysyłanie tokenów SHIB na adres nagrywania. Co ważne, jest to portfel, z którego SHIB nie da się już odzyskać. Twórcy podkreślają, że jeżeli ktoś z czasem zmieni zdanie i będzie chciał odzyskać spalone SHIB, to zespół nie będzie mu mógł w żaden sposób pomóc. Z tego powodu twórcy nie ponoszą odpowiedzialności za działania użytkowników. 

Należy podkreślić, że wprowadzenie mechanizmu spalania pozwala na zmniejszenie całkowitej podaży w obiegu, przez co żetony stają się rzadsze. Teoretycznie rozwiązanie to może przynieść korzyści inwestorom – rzadkie aktywa są zwykle bardziej preferowane w porównaniu z aktywami o nieograniczonej podaży lub o znacznych stopach inflacji. Oczywiście nikt nie daje gwarancji, że tak się stanie, ponieważ zmniejszenie podaży niekoniecznie przekłada się na wzrost wartości, co oznacza, że na efekty uruchomienia portalu trzeba jeszcze poczekać. W chwili pisania tekstu Shiba Inu (SHIB) kosztuje 0,00002406 USD. 

Naciski społeczności Shiba Inu 

Okazuje się, że nowe pomysły zespołu zostały częściowo zmotywowane przez silne naciski społeczności w tym kierunku. 

– Społeczność Shiba Inu, lub jak powszechnie znana i nazywana „Armią Shib”, była dość głośna i dostarczała ciągłych informacji zwrotnych, które odnosiłyby się do tworzenia systematycznej metody, w której niedobór może wzrastać, jednocześnie zwiększając potencjał wzrostu bogactwa społeczności w ich inwestycjach – możemy przeczytać na oficjalnej stronie. 

Zatem na czym polega spalanie Shiba Inu (SHIB)? Aby nagrodzić użytkowników, którzy zdecydują się spalić swoje tokeny, zespół zapewnia zachętę w postaci potencjalnego źródła pasywnego dochodu. Ci, którzy spalą SHIB, otrzymają token o nazwie burntSHIB. Właściciele tych ostatnich otrzymają nagrody w tokenach RYOSHI. (RYOSHI jest anonimowym twórcą projektu Shiba Inu). 0,49% wszystkich transakcji RYOSHI zostanie przekazanych właścicielom tokenów burntSHIB. 

Źródło: cryptopotato.com 

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

LocalCryptos
LocalCryptos

LocalCryptos jest giełdą, na której można kupić i sprzedać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.