Nowy portal z opcją spalania Shiba Inu 

2022-05-11 / Tagi:

Nowy portal z opcją spalania Shiba Inu 

Zespół odpowiedzialny za popularnego memecoina – Shiba Inu (SHIB) – uruchomił mechanizm spalania, który pozwala posiadaczom spalić ich tokeny, jednocześnie generując pasywny dochód 

Portal z opcją spalania SHIB 

Portal nagrywania Shiba Inu to funkcja, która umożliwia użytkownikom wysyłanie tokenów SHIB na adres nagrywania. Co ważne, jest to portfel, z którego SHIB nie da się już odzyskać. Twórcy podkreślają, że jeżeli ktoś z czasem zmieni zdanie i będzie chciał odzyskać spalone SHIB, to zespół nie będzie mu mógł w żaden sposób pomóc. Z tego powodu twórcy nie ponoszą odpowiedzialności za działania użytkowników. 

Należy podkreślić, że wprowadzenie mechanizmu spalania pozwala na zmniejszenie całkowitej podaży w obiegu, przez co żetony stają się rzadsze. Teoretycznie rozwiązanie to może przynieść korzyści inwestorom – rzadkie aktywa są zwykle bardziej preferowane w porównaniu z aktywami o nieograniczonej podaży lub o znacznych stopach inflacji. Oczywiście nikt nie daje gwarancji, że tak się stanie, ponieważ zmniejszenie podaży niekoniecznie przekłada się na wzrost wartości, co oznacza, że na efekty uruchomienia portalu trzeba jeszcze poczekać. W chwili pisania tekstu Shiba Inu (SHIB) kosztuje 0,00002406 USD. 

Naciski społeczności Shiba Inu 

Okazuje się, że nowe pomysły zespołu zostały częściowo zmotywowane przez silne naciski społeczności w tym kierunku. 

– Społeczność Shiba Inu, lub jak powszechnie znana i nazywana „Armią Shib”, była dość głośna i dostarczała ciągłych informacji zwrotnych, które odnosiłyby się do tworzenia systematycznej metody, w której niedobór może wzrastać, jednocześnie zwiększając potencjał wzrostu bogactwa społeczności w ich inwestycjach – możemy przeczytać na oficjalnej stronie. 

Zatem na czym polega spalanie Shiba Inu (SHIB)? Aby nagrodzić użytkowników, którzy zdecydują się spalić swoje tokeny, zespół zapewnia zachętę w postaci potencjalnego źródła pasywnego dochodu. Ci, którzy spalą SHIB, otrzymają token o nazwie burntSHIB. Właściciele tych ostatnich otrzymają nagrody w tokenach RYOSHI. (RYOSHI jest anonimowym twórcą projektu Shiba Inu). 0,49% wszystkich transakcji RYOSHI zostanie przekazanych właścicielom tokenów burntSHIB. 

Źródło: cryptopotato.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.