Nowe kryptowaluty w Bitomatach FlyingAtom 

2022-02-09 / Tagi:

Nowe kryptowaluty w Bitomatach FlyingAtom 

Dobra wiadomość dla wielu kryptowalutowych inwestorów – firma FlyingAtom ogłosiła, że od tego tygodnia w ich Bitomatach można handlować nowymi kryptowalutami. Do Bitcoina dołączyły Ethereum oraz stablecoiny USDT oraz USDC. Wymiana stablecoinów jest możliwa po sieci ERC20. 

Popularność Bitomatów 

Ubiegłoroczne dane wskazują, że w 2021 roku liczba Bitomatów na całym świecie wzrosła o 250%. Przyrost ten nie ominął również Polski, bowiem naszym kraju możemy odnotować ponad 100 tego typu urządzeń. Co więcej liczba ta ciągle rośnie. Ale nie ma w tym nic w tym dziwnego. Kryptowaluty zyskują na popularności, a Bitomaty są jednym z prostszych i szybkich sposób na dokonanie wymiany. Mimo tego, że liczba kryptowalut, jakie możemy wymienić w urządzeniach, jest ograniczona (np. w porównaniu do kantorów czy giełd) operatorzy Bitomatów stale pracują nad rozszerzeniem tej oferty. Tak było właśnie z FlyingAtom, które 7 lutego dodało opcje wymiany kolejnych 3 kryptowalut w swoich Bitomatach. 

Wymienimy nie tylko Bitcoiny 

Z opublikowanych informacji wynika, że od teraz oprócz Bitcoina w Bitomatach FlyingAtom wymienimy także ETH oraz USDT i USDC. Przypominamy, że te dwie ostatnie kryptowaluty to stablecoiny – ich wymiana możliwa jest w urządzeniach FlyingAtom po sieci ERC20. Z pewnością wprowadzenie wymiany stablecoinów ucieszy bardzo wielu krypto inwestorów, ponieważ są one obecnie bardzo popularne na rynku kryptowalut. Wynika to z tego, że inwestorzy chętnie przechodzą na nie w momentach dużych niepewności na rynku. To także dobry pomysł na wejście na rynek kryptowalut – kupujemy je, a w odpowiednim momencie możemy zamienić na interesujące nas inne kryptowaluty. 

Sieć Bitomatów w Polsce 

Warto dodać, że firma FlyingAtom rozpoczęła swoją działalność w 2015 roku od stacjonarnych kantorów kryptowalut. Na początku utworzyła placówki w największych polskich miastach, a dopiero w kolejnym kroku przeszła do budowy sieci Bitomatów. Obecnie FlyingAtom posiada w Polsce 40 Bitomatów, co sprawia, że firma jest jednym z liderów naszego rynku oraz znajduje się na 7 pozycji wśród największych operatorów tych urządzeń w Europie. Dokładną listę wszystkich Bitomatów wraz z ich adresami możemy na stronie internetowej FlyingAtom. 

Źródło: bithub.pl; flyingatom.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.