MetaGoblin: Nowa kolekcja NFT z MetaBlaze już gotowa

2022-05-05 / Tagi:

MetaGoblin: Nowa kolekcja NFT z MetaBlaze już gotowa

Rynek NFT rośnie w zawrotnym tempie. Ponieważ niewymienne tokeny wpłynęły na życie wielu handlowców kryptowalut, zagorzali entuzjaści NFT nieustannie poszukują sposobów inwestowania w projekty NFT. Jednym z nich jest MetaGoblin NFT – najnowsza kolekcja NFT z MetaBlaze. 

MetaBlaze – co to jest? 

MetaBlaze to zdecentralizowana firma zajmująca się grami opartymi na technologii blockchain – tworzy solidny ekosystem wciągającego metaświata gier typu „graj, aby zarobić” z narzędziami o wartości dodanej, które pomagają inwestorom zmaksymalizować ich inwestycje w Metaverse. Platforma wykorzystuje gwałtowny wzrost pojawiających się trendów dotyczących zasobów cyfrowych, w tym NFT, GameFi i innych, aby zwiększyć użyteczność dla użytkowników. 

Wieloaspektowy ekosystem MetaBlaze został zaprojektowany tak, by harmonijnie współpracować ze sobą, poprawić wrażenia użytkownika, generować ciągłe przychody dla swojej gospodarki i stworzyć solidną podstawę do optymalizacji skalowalności przy jednoczesnej maksymalizacji długoterminowej wartości. MetaBlaze staje się bardzo popularny nie tylko wśród graczy, ale też i osób nie będących graczami a którzy korzystają z innych możliwości zarabiania na platformie. 

Teraz projekt poszedł o krok dalej i zapewnił użytkownikom więcej możliwości zarabiania dzięki swojej kolekcji NFT, która zostanie uruchomiona za kilka dni. Zgodnie z zapowiedziami ma ona konkurować z największymi projektami NFT w branży. 

Kolekcja MetaGoblin NFT 

MetaBlaze wchodzi na rynek NFT ze swoją kolekcją MetaGoblin NFT, która oferuje wysokiej jakości i realistyczne projekty inspirowane mistycznymi stworzeniami z nadchodzącej gry MetaBlaze. 

Kolekcja NFT składa się z 10 000 MetaGoblin NFT o 140 różnych cechach i poziomach rzadkości. Niektóre NFT posiadają rzadsze cechy niż inne, co automatycznie czyni je bardziej wartościowymi i zwiększa zarobki posiadaczy nagród. 

Dodatkowo MetaBlaze zwiększył ich użyteczność, co pozwoli użytkownikom uzyskiwać dochody pasywne poprzez posiadanie NFT. Posiadacze MetaGoblin otrzymają 10% tantiem generowanych przez sprzedaż na rynku wtórnym, po prostu trzymając NFT. Ponieważ MetaGoblin ma stać się jednym z najpopularniejszych towarów na OpenSea, oczekuje się, że aktywność na MetaBlaze wzrośnie. 

Aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje możliwości zarobkowe, posiadacze MetaGoblin mogą postawić MBLZ, natywny token ekosystemu MetaBlaze, aby uzyskać dostęp do Blaziverse. W tej interaktywnej grze opartej na technologii NFT na MetaBlaze użytkownicy mogą wykorzystać swoje MetaGobliny do pracy i zdobyć więcej tokenów NFT i MBLZ. Co więcej, w miarę postępów w grze potencjał zarobkowy posiadaczy NFT staje się jeszcze wyższy. Im więcej NFT wkładają do pracy, tym więcej zdobywają nagród. Daje im również dostęp do kilku korzyści w ekosystemie MetaBlaze, w tym do klubu MetaRoyal. 

Wyprzedaż NFT MetaGoblin 

MetaBlaze planuje dać każdemu możliwość posiadania MetaGoblin NFT, dlatego organizuje wydarzenie przedsprzedażowe dostępne dla publiczności w pierwszym tygodniu maja. Sprzedaż NFT oficjalnie rozpocznie się 8 maja 2022 r., a zainteresowani inwestorzy będą mogli zakupić NFT za pośrednictwem strony internetowej MetaBlaze. 

Przypominamy, że MetaBlaze niedawno zakończył swoją drugą początkową ofertę monet (ICO). Impreza przedsprzedażowa okazała się sporym sukcesem, ponieważ projekt osiągnął 93% swojego celu pozyskiwania funduszy w ciągu 24 godzin i 100% sztywnego limitu sprzedaży tokenów w ciągu 72 godzin. 

Źródło: cryptopotato.com / fot. https://cryptopotato.com/metagoblin-new-nft-collection-from-metablaze-set-to-go-live/

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.