Dogecoin ponownie na produkcie firmy Axe

2022-04-22 / Tagi:

Dogecoin ponownie na produkcie firmy Axe

Axe, jedna z najpopularniejszych marek kosmetyków do pielęgnacji ciała należąca do brytyjskiej firmy Unilever, właśnie ogłosiła na Twitterze start nowej limitowanej edycji dezodorantu z motywem kryptowaluty Dogecoin (DOGE) bazującej na popularnym memie „to da moon”. 

AXE świętuje Dzień Dogecoina 

Ogłoszenie na temat startu nowej limitowanej edycji dezodorantu z motywem kryptowaluty Dogecoin (czym jest Dogecoin?) zostało opublikowane przez AXE  z okazji „Dnia Dogecoina”, który jest obchodzony 20 kwietnia. Wybór daty jest oczywistym ukłonem w stronę dowcipu 4/20, opowiadanego przez centybilionera Elona Muska, który okazuje się być najgłośniejszym zwolennikiem Dogecoina. 

Co ciekawe, zgodnie z zapowiedziami firmy nowy dezodorant prezentujący logo Dogecoina posiada zapach „krypto”. 

Kurs Dogecoina 

Limitowana edycja antyperspirantu została przedstawiona jako rakieta, która ma wysłać DOGE na księżyc. Jest to odniesienie do oczekiwanych przez sympatyków tej kryptowaluty ponadprzeciętnych wzrostów jej wartości. 

Przypominamy, że w ubiegłym roku zwolennicy kryptowalut próbowali wywindować cenę największej kryptowaluty memowej do 1 USD. Próba ta nie powiodła się, ale cena Dogecoina wzrosła do 0,73 USD na początku maja, po czym nastąpił gwałtowny krach. Obecnie Dogecoin spada o 80,84% w stosunku do swojego rekordu wszechczasów – jego cena na głównych giełdach wynosi 0,14 USD. 

Unilever dołączy do Metaverse

To nie pierwszy raz, kiedy Axe wykorzystuje motyw Dogecoina w swoich produktach. Firma w zeszłym roku stworzyła spray do ciała o zapachu krypto. Pomimo tego, że Dogecoin nie osiągnął 1 USD, firma zaczęła rozdawać Axe Dogecan za darmo. Otrzymały go osoby, które zdążyły odpowiednio wcześnie zarejestrować się do promocji. 

Firma Unilever, która jest właścicielem marki AXE również zdecydowała się dołączyć do Metaverse. Pod koniec marca złożyła kilka wniosków o rejestrację znaków towarowych, aby oferować wirtualne towary, takie jak dezodoranty i antyperspiranty, pod marką AXE w cyfrowym świecie. 

Źródło: u.today 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.