Crypto.com umożliwi zakup kryptowalut za pomocą aplikacji Apple Pay

2022-06-29 / Tagi:

Crypto.com umożliwi zakup kryptowalut za pomocą aplikacji Apple Pay

Crypto.com ogłosiło, że zintegrowało Apple Pay ze swoją aplikacją i stroną internetową. Apple nie obsługuje bezpośrednio płatności kryptowalutowych, ale użytkownicy Crypto.com będą mieli możliwość dokonywania zakupów za pomocą aplikacji. 

Crypto.com zintegrowane z Apple Pay 

Crypto.com poinformowało, że zintegrowało Apple Pay ze swoją aplikacją i stroną internetową – a co za tym idzie użytkownicy giełdy będą mieli możliwość dokonywania zakupów za pomocą zarówno kart kredytowych, jak i debetowych za pośrednictwem Apple Pay. Dzięki nowemu rozwiązaniu firma chce poprawić „wrażenia użytkownika” – włączenie tej funkcji ma sprawić, że transakcje będą wygodne i bezpieczne. Ponadto posiadacze karty Apple Card podczas kupowania krypto, będą mogli otrzymać 2% zwrot gotówki. Crypto.com zaznacza też, że chce, aby użytkownicy mogli łatwo wpłacać swoje środki za pomocą Apple Pay. 

Usługa dostępna dla wąskiego grona użytkowników 

Niestety nowa funkcja jest w tej chwili dostępna jedynie dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych, i to z wyłączeniem osób mieszkających w stanie Nowy Jork i na terytoriach USA. Jednak mimo ograniczonej dostępności, platforma planuje w najbliższym czasie umożliwić korzystanie z tego rozwiązania także obywatelom innych krajów. 

Co istotne, w nowej usłudze oferowanej przez giełdę obowiązują również limity handlowe na zakupy kryptowalut. 

Nowa usługa na Crypto.com 

Warto zaznaczyć, że skorzystanie z nowej opcji płatności jest możliwe w przypadku posiadania wydanej przez USA karty Visa, Mastercard lub Maestro, która została zintegrowana z Apple Pay. Gdy użytkownicy połączą swoje konto bankowe z Apple Wallet, będą mogli korzystać z Apple Pay, aby dokonywać szybkich i bezpiecznych zakupów kryptowalut w aplikacji giełdy. Gdy użytkownik dokona zakupu, może zobaczyć zaktualizowane saldo w swoim cyfrowym portfelu aktywów. Co więcej, historia transakcji także będzie widoczna w aplikacji. 

Wiele przemawia za tym, że ta nowa funkcja stworzy ogromne możliwości zarówno dla sprzedawców rynkowych, jak i internetowych, którzy chcą przyciągnąć do siebie użytkowników zasobów cyfrowych. 

Źródło: bitcoinist.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.