Binance NFT ogłosiło integrację z siecią Polygon 

2023-03-10 / Tagi:

Binance NFT ogłosiło integrację z siecią Polygon 

Platforma Binance NFT, należąca do giełdy kryptowalut Binance ogłosiła, że sieć Polygon została włączona do obsługiwanych łańcuchów bloków na rynku. Integracja umożliwiła użytkownikom odkrywanie i handel szerszą gamą NFT w wielu łańcuchach bloków, obejmujących między innymi BNB Smart Chain (BSC), sieć Ethereum (ETH), a także Polygon. 

Obsługa sieci Polygon na Binance NTF 

8 marca platforma Binance NFT ogłosiła, że sieć Polygon została włączona do obsługiwanych łańcuchów bloków na rynku. Zgodnie z zapowiedzią, ruch ten dodatkowo rozszerza ekosystem NFT w społeczności Binance – dzięki nowej integracji użytkownicy platformy mogą handlować NFT na różnych blockchainach, takich jak Ethereum, BNB Smart Chain i Polygon, korzystając ze swoich kont Binance. 

https://twitter.com/TheBinanceNFT/status/1633422143793815553

Ostrożne podejście do NFT 

Co ciekawe, Binance nadal ostrożnie podchodzi do swoich notowań NFT. W opublikowanym komunikacie podkreślono, że nie wszystkie kolekcje NFT będą w tej chwili dostępne, jednak z czasem planowane są kolejne integracje. 

Obecnie tylko wybrane kolekcje ERC-721 NFT w sieci Polygon są dostępne na Binance NFT Marketplace. Binance NFT będzie regularnie integrować kolejne kolekcje NFT – możemy przeczytać w komunikacie. 

Warto przypomnieć, że 19 stycznia platforma zaostrzyła swoje zasady dotyczące notowań NFT. Zapowiedziano wówczas, że tokeny NFT z dziennym wolumenem obrotu niższym niż 1000 USD zostaną usunięte. Ponadto, giełda kryptowalut ograniczyła liczbę NFT, które artyści mogą wybijać dziennie a także stwierdziła, że będzie okresowo przeglądać listy NFT i rekomendować te, które nie spełniają standardów w zakresie usuwania z listy. 

AI w przestrzeni Web3 

W międzyczasie, gdy sztuczna inteligencja (AI) znalazła drogę do przestrzeni Web3, Binance także pochyliło się nad tym zagadnieniem. 2 marca dyrektor generalny Binance, Changpeng Zhao, ogłosił, że jego napędzany sztuczną inteligencją generator NFT o nazwie „Bicasso” uruchomił i wybił 10 000 NFT w zaledwie 2,5 godziny. Jednak pomimo początkowego sukcesu, narzędzie AI od razu wzbudziło kontrowersje. Dzień po uruchomieniu Bicasso, zwycięzca hackathonu BNB Chain oskarżył Binance o kradzież i kopiowanie ich projektu o nazwie „Chatcasso”. Giełda odrzuciła te oskarżenia i wskazała, że NFT i AI to wspólne pojęcia. Rzecznik Binance tłumaczył wówczas, że Bicasso zostało opracowane ponad dwa tygodnie przed hackathonem. 

Źródło: cointelegraph.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.