Binance Custody zmienia nazwę na Ceffu 

2023-02-10 / Tagi:

Binance Custody zmienia nazwę na Ceffu 

Wiodąca na świecie giełda kryptowalut – Binance, zmieniła właśnie nazwę swojego działu Custody na Ceffu. Firma w ten sposób podkreśla swoje zaangażowanie w stawianie bezpieczeństwa aktywów klientów na pierwszym miejscu. 

Binance Custody staje się Ceffu 

Giełda kryptowalut Binance, zmieniła nazwę swojego działu Custody na Ceffu. Niektórym z nas ta nazwa może brzmieć znajomo, ponieważ firma czerpie inspirację z popularnego funduszu Secure Asset Fund for Users (SAFU). Z opublikowanego komunikatu wynika też, że przeniesienie obejmie również przejście z istniejącej domeny Binance Custody na nową. 

Warto zauważyć, że Binance Custody zostało niegdyś uruchomione jako dedykowana i samodzielna platforma przechowywania. Miała ona za zadanie sprostać wyzwaniom bezpieczeństwa, przed którymi w obecnych czasach stoją instytucje. 

Chociaż pozostajemy zaangażowani w ekosystem Binance jako partner powierniczy, ta zmiana marki stanowi ważny kamień milowy w rozwoju naszej firmy, aby nadal oferować również samodzielne rozwiązania, w tym wydzielone chłodnie, natywne staking i usługi depozytowe. W ramach tego rebrandingu nie dochodzi do zmian w regulaminie naszych usług, ani w rozwiązaniach już dostarczonych naszym klientom – możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie. 

Nowa usługa Binance Mirror 

Warto też dodać, że w połowie stycznia Binance ogłosiła wprowadzenie nowej usługi, nazwanej „Binance Mirror”. Rozwiązanie to służy do rozliczeń pozagiełdowych i daje inwestorom instytucjonalnym  dostęp do produktów handlowych oraz inwestycyjnych w ekosystemie giełdy. Co ważne, klienci mogą to robić bez konieczności umieszczania zabezpieczenia bezpośrednio na platformie. 

https://twitter.com/BinanceCustody/status/1513413355049938944

Plan działania na 2023 rok 

Przypominamy, że Binance Custody ma pozwalać instytucjom na inwestowanie i handel przy użyciu zimnego przechowywania kryptowalut, jako bezpieczniejszej alternatywy. 

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem dla instytucji, które również pragną głębokiej płynności oferowanej przez giełdę Binance. Binance Mirror oferuje najlepsze z obu światów. Większość zeszłego roku spędziliśmy na doskonaleniu jej operacji, aby pomóc naszym klientom odblokować płynność ich aktywów przechowywanych w naszych chłodniach. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, gdzie jesteśmy dzisiaj i nie możemy się doczekać wprowadzenia naszych nadchodzących nowych funkcji, które jeszcze bardziej podniosą funkcjonalność Binance Mirror – powiedziała Athena Yu, wiceprezes Binance Custody. 

Co istotne, pomimo rynkowych zawirowań, pozycja Binance wydaje się być niewzruszona. Platforma zapowiedziała także plany związane zwiększenia liczby pracowników nawet o 30% w ciągu całego 2023 roku. 

Źródło: cryptopotato.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.