Wydropiliśmy NFT z Muhammadem Ali na Binance

2022-03-11 / Tagi: nft

Wydropiliśmy NFT z Muhammadem Ali na Binance

We wczorajszym artykule informowaliśmy was o dropie NFT z podobizną Muhammada Ali na giełdzie Binance. Jakie ceny aktywa osiągają na rynku? Mieliśmy szczęście i udało nam się kupić 2 boxy. 

Drop wyprzedany po 15 minutach 

Dnia 08-03-2022 o godzinie 12 czasu polskiego można było zakupić do 50 sztuk mystery boxów. Przypomnijmy że cena jednego wynosiła 39 dolarów. Został on wyemitowany w nakładzie 5 637 sztuk. Już dzisiaj ceny aukcji za box wynoszą 20 BUSD w licytacji oraz około 50 BUSD w opcji natychmiastowego wykupu. W dniu dropu już po 15 minutach wszystkie dostępne boxy zostały wysprzedane użytkownikom. Zakupiliśmy 2 mystery boxy, a jeden z nich otworzyliśmy. Otrzymaliśmy NFT ”Muhammad Ali Bronze”. Aktualnie najniższa cena tego aktywa wynosi około 20 BUSD. Drugi box pozostawiliśmy zamknięty. 

Dostęp do muzeum Muhammada Ali w metaverse 

Jak możemy przeczytać w informacjach o naszych NFT, każdy kto będzie posiadał jedno z aktywów z danej kolekcji otrzyma dostęp do muzeum Muhammada Ali w przestrzeni metaverse. Jest to na pewno ciekawa informacja dla osób zainteresowanych historią pięściarza jak i fanów metaverse.  

Czy ceny pójdą w górę? 

Osoby, które zakupiły aktywa na pewno zadają sobie pytanie czy ceny za zakup tych NFT poszybują w górę oraz czy uda się na tym zarobić duże pieniądze. Jest na to szansa patrząc na to, iż na giełdzie Binance zakładka NFT jest wciąż nowa i nowych użytkowników może z dnia na dzień przybywać co może skutkować zwiększeniem popytu na niektóre kolekcje NFT, które mogą tym użytkownikom przypaść do gustu. 

Źródło binance.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.