Trust Wallet integruje się z Binance Pay i Coinbase Pay

2022-11-18 / Tagi:

Trust Wallet integruje się z Binance Pay i Coinbase Pay

Po upadku FTX i ogólnych ruchach na giełdach kryptowalut, samoobsługowy Trust Wallet nabiera rozpędu. W ciągu tygodnia firma uruchomiła długo oczekiwane rozszerzenie przeglądarki i nawiązała współpracę z Binance Pay i Coinbase Pay. Od teraz użytkownicy mogą przelewać swoje środki bezpośrednio na konto Trust Wallet.

Trust Wallet rozszerza zakres usług

14 listopada firma Trust Wallet wdrożyła rozszerzenie swojej aplikacji, które jest już dostępne w przeglądarkach Google Chrome i Opera. Wprowadzone rozwiązanie pozwala użytkownikom przechowywać, wysyłać i odbierać kryptowaluty we wszystkich łańcuchach EVM i Solana. Co więcej, funkcja automatycznego wykrywania sieci zapewnia użytkownikom bezproblemową obsługę dApp bez konieczności ręcznego dodawania blockchainów . Rozszerzenie wprowadza również obsługę wielu portfeli i tokenów NFT, integracje innych blockchainów niż EVM, a także obsługę portfela sprzętowego. 

Integracja z Binance Pay i Coinbase Pay

Z kolei 16 listopada największa na świecie giełda kryptowalut Binance poinformowała o uruchomieniu integracji Trust Wallet z produktem firmy – Binance Pay. Od tego momentu użytkownicy Binance nie muszą już skanować ani wprowadzać adresu portfela, jeśli posiadają Trust Wallet wśród opcji bezpośredniej wypłaty. Co ważne, transfery nie będą podnosiły kosztów nic powyżej opłat za gaz w łańcuchu bloków. Z opublikowanych informacji wynika, że nowa funkcja jest obsługiwana wyłącznie w wersji aplikacji Trust Wallet na Androida, ale Binance już zapowiedziało wersję na iOS, która ma się pojawić w najbliższym czasie. 

Ta sama integracja została wdrożona z Coinbase Pay. Jak powiedział Bipul Sinha, Group Product Manager w Coinbase, możliwość łatwego finansowania portfela lub dappów przez użytkowników odpowiada misji firmy polegającej na „budowaniu pomostu do świataWeb3”. 

Poparcie dla Trust Wallet

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu dyrektor generalny Binance, Changpeng Zhao, wyraził publicznie swoje poparcie dla Trust Wallet. Stwierdził wówczas, że „samoopieka jest podstawowym prawem człowieka”. Posunięcie CZ nie powinno być zaskoczeniem, biorąc pod uwagę to, że od 2018 roku Binance jest właścicielem dostawcy cyfrowego portfela. 

Do 15 listopada Trust Wallet Token (TWT) wzrósł o prawie 150% w ciągu sześciu dni, przeciwdziałając spowolnieniu na rynku kryptowalut, którego kapitalizacja netto spadła o prawie 100 miliardów dolarów w tym samym okresie. Z kolei wolumen obrotu tokenem wzrósł z 279 milionów TWT do 593,25 TWT w tym samym okresie, pokazując przekonanie rynku o jego trendzie wzrostowym. 

Źródło: cointelegraph.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.