SAVICKI – pierwszy Polski sklep jubilerski online, w którym za pierścionek zaręczynowy zapłacisz kryptowalutami

2022-03-16 / Tagi:

SAVICKI – pierwszy Polski sklep jubilerski online, w którym za pierścionek zaręczynowy zapłacisz kryptowalutami

SAVICKI rewolucjonizuje Polski rynek biżuterii już po raz kolejny. Jeden z najbardziej innowacyjnych biznesów e-commerce w Polsce – SAVICKI otworzył się na świat kryptowalut, udostępniając tym samym możliwość płatności za zamówienie cyfrowymi walutami takimi jak Bitcoin, Ethereum, Dogecoin czy Litecoin! To doskonała wiadomość dla wszystkich entuzjastów kryptowalut, którzy w najbliższym czasie planują zaręczyny lub ślub!

Internetowy sklep jubilerski SAVICKI, słynący ze sprzedaży unikatowych pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych, poinformował o udostępnieniu możliwości płatności za zamówienie za pomocą kryptowalut. Zonda Pay jest bramką płatniczą, opartą na technologii blockchain, która pozwala na przeprowadzanie szybkich i bezpiecznych transakcji.

Sama platforma wykorzystująca technologię cold wallet, jest w stu procentach bezpieczna. Środki po wykonaniu transakcji zostają niezwłocznie zaksięgowane, a płatność walutą Bitcoin, Ethereum, Dogecoin i wieloma innymi tokenami płatniczymi nigdy nie była tak łatwa i ekspresowa.

Wprowadzenie możliwości płatności za pomocą popularnych kryptowalut ma na celu otwarcie naszym klientom kolejnych drzwi do jeszcze bardziej komfortowych zakupów. Dzięki współpracy z Zonda Pay udostępniamy alternatywny sposób płatności dla tych tradycyjnych – opłacenie zamówienia za pomocą bitcoina, ethereum, dogecoina oraz innych kryptowalut. Zonda Pay jest intuicyjną i prostą w obsłudze platformą, co zdecydowanie spodoba się wielbicielom kryptowalut – Tomasz Osman, wiceprezes zarządu SAVICKI

To nie pierwsza tak innowacyjna usługa, którą sklep jubilerski online SAVICKI udostępnił dla swoich użytkowników. Wśród całej gamy usług wspierających komfort zakupów pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych online wyróżniamy możliwość zamówienia bezpłatnej miarki jubilerskiej, czy wykonania projektu biżuterii na zamówienie wraz z wizualizacją. Nie można zapomnieć o e-salonie, zdalnej obsłudze klienta na poziomie salonu stacjonarnego, która w pandemii zdobyła rzeszę fanów i została wyróżniona w plebiscycie e-commerce Polska Awards w kategorii Breaking the Doubts!

Źródło: informacja prasowa Savicki

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.