Mir4 to koparka kryptowaluty i jedna z najpopularniejszych gier na Steamie 

2022-02-10 / Tagi: gaming

Mir4 to koparka kryptowaluty i jedna z najpopularniejszych gier na Steamie 

Mir4 to jedna z najpopularniejszych obecnie gier na Steamie Wszystko wskazuje, że za jej sukcesem stoją kryptowaluty, bowiem koreańska produkcja jest mało subtelną „przykrywką” dla procederu wydobywania wirtualnej waluty pod nazwą Draco. 

Można grać i zarabiać 

Warto przypomnieć, że Mir4 to MMORPG, w którego można grać bez wydawania pieniędzy. Co więcej, można grać i zarabiać. Jest to możliwe za sprawą wbudowanej koparki wirtualnej waluty Draco, której zdobywanie jest częścią aktywności w Mir4. Ale to nie wszystko. Zabawę rozpoczynamy od stworzenia postaci (stanowiącej NFT) w dość rozbudowanym kreatorze. Później „zabawa” polega już głównie na oglądaniu tego, co dzieje się na ekranie i – co jakiś czas – wciśnięciu kilku przycisków. 

Mimo tego, że postacie zdobywają mnóstwo przeróżnych surowców, przedmiotów i punktów doświadczenia, kluczem jest dotarcie do 24 poziomu. Dzięki temu można spędzić 30 minut w kopalni. I to właśnie tam wydobywamy minerał o nazwie Darksteel. Natomiast po osiągnięciu 40 poziomu w kopalni możemy spędzać już dowolny czas. 

Kryptowaluta Draco 

Darksteel po wydobyciu zamieniamy właśnie w Draco – kryptowalutę, która jest aktualnie wyceniana na około 88 centów za sztukę. Co dalej z nią zrobimy zależy już od nas samych.  Dodajmy, że waluta – razem z Hydrą i Wemix – stanowi trio przygotowane przez twórców Mir4. Co więcej, deweloperzy przygotowali nawet tło fabularne dla walut, zgodne z azjatyckim klimatem produkcji. 

Furtka dla innych produkcji? 

W tej chwili Mir4 znajduje się w czołówce najpopularniejszych tytułów na Steamie. Z danych wynika, że ma ponad 60 tysięcy użytkowników. A wszystko mimo tego, że Valve  już pod koniec ubiegłego roku zakazało sprzedaży gier, które wykorzystują rozwiązania z kryptowalutami i NFT. Czas pokaże czy otworzy to furtkę dla innych tego typu produkcji. 

Źródło: eurogamer.pl; pl.ign.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.