Limitowana edycja NFT ze Spider-Manem i Czarną Panterą

2022-08-31 / Tagi:

Limitowana edycja NFT ze Spider-Manem i Czarną Panterą

Firma Veve, zajmująca się kolekcjonerstwem cyfrowym, ogłosiła, że wypuściła na rynek cyfrowy wariant okładek NFT. Kolekcja Marvel Artworks będzie limitowana i ma przedstawiać Spider-Mana i Czarną Panterę. 

Marvela dla branży NFT

Marvel Entertainment dzięki współpracy z firmą Veve Digital Collectibles kontynuuje wydawanie produktów dla branży NFT. Obie firmy ujawniły kilka dni temu plany wypuszczenia trzech limitowanych edycji NFT z kolekcji Marvel Artworks. 

Przypominamy, że firma Veve współpracowała już w przeszłości z Marvelem, wypuszczając w 2021 roku cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie Spider-Mana i Kapitana Ameryki. Co ciekawe platforma współpracowała także z konkurentem Marvela, firmą DC Comics i gigantem rozrywki firmą Walt Disney. 

Limitowana kolekcja NFT

Najnowsza aukcja Veve i Marvel NFT rozpoczęła się w poniedziałek i potrwa do piątku 2 września, do godziny 14:00. Oferty zaczynają się od 1500 USD, ale firma Veve podkreśla, że aukcja jest cicha, a „wszystkie oferty są ukryte przed uczestnikami aukcji. Co oznacza, że najwyższa oferta wygrywa po upływie czasu aukcji”. 

Jak możemy przeczytać, NFT zawiera grafiki z „ Milesa Moralesa: Spider-Mana #25 ” Sary Pichelli, „ Czarnej pantery #25 ” Briana Stelfreeze’a i „ Niesamowity Spider-Man #1 ” Skottie Young . Veve korzysta z rozwiązania skalującego Immutable X, firmy, która w lutym ubiegłego roku nawiązała współpracę z platformą NFT Gamestop. 

Ostatni zrzut NFT, który firma Veve zrobiła z Marvelem, miał miejsce 23 sierpnia. Wówczas to firmy zrzuciły NFT „Marvel Super Heroes Secret Wars #3”. 

Unikatowe tokeny skoncentrowane na Secret Wars są w pełni czytelne i oferują pięć rzadko spotykanych okładek. Warto dodać, że są dystrybuowane w formacie blind box. 

Spadek sprzedaży NFT

Tymczasem w porównaniu ze statystykami odnotowanymi w ciągu ostatnich 30 dni sprzedaż NFT spadła o blisko 10%. W ciągu ostatniego miesiąca zdołała zebrać 603,33 mln USD, jednak miesiąc wcześniej sprzedaż NFT wynosiła 666,93 mln USD. Czy to nowy trend na rynku krypto? 

Źródło: bitcoin.com fot. https://medium.com/veve-collectibles/marvel-artworks-brian-stelfreeze-black-panther-25-9238d8dce68e

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.