Giełda kryptograficzna OKX połączyła siły z McLaren Racing 

2022-05-05 / Tagi:

Giełda kryptograficzna OKX połączyła siły z McLaren Racing 

Popularna giełda kryptowalut – OKX – podpisała umowę z McLaren Racing i została oficjalnym głównym partnerem zespołu Formuły 1. 

OKX na torze Formuły 1 

Z opublikowanych informacji wynika, że platforma kryptowalut OKX podpisała wieloletnią umowę z drugim najbardziej utytułowanym zespołem Formuły 1 – McLaren Racing. Przez cały czas współpracy giełda będzie oficjalnym, głównym partnerem drużyny. W praktyce oznacza to, że OKX zostanie największym sponsorem McLaren Racing. 

Zgodnie z zapowiedziami, platforma nie tylko będzie promowała swoją markę, ale też zapewni fanom F1 informacje na temat rynku kryptowalut. 

Podczas Grand Prix Miami 2022 (8 maja) symbol OKX będzie widoczny na tylnym skrzydle, przednim skrzydle, lusterkach, boku kokpitu, nosie bolidu i wewnętrznej aureoli samochodów McLaren MCL36 F1. Ponadto Lando Norris i Daniel Ricciardo (kierowcy zespołu) będą nosić inicjały giełdy na kombinezonach i kaskach. 

Haider Rafique, dyrektor ds. marketingu w OKX powiedział, że McLaren „opowiada się za wszystkim, co jest wspaniałe w F1”. 

Każdego dnia wprowadzamy innowacje na naszej platformie, zapewniając naszym użytkownikom najwyższą szybkość realizacji transakcji, co wymaga współpracy i instynktów zespołowych przypominających „pit-stop” – dodał Haider Rafique. 

Z kolei Zak Brown, dyrektor generalny McLaren Racing opisał OKX jako „od dawna ugruntowaną markę kryptograficzną, która zapewnia innowacje, analizy i dokładność, aby osiągnąć wspaniałe rzeczy”. Ocenił, że Grand Prix Miami jest „doskonałą okazją” do rozpoczęcia tego partnerstwa: 

Pierwsze w historii Grand Prix Miami jest dla nas doskonałą okazją do rozpoczęcia tego znaczącego partnerstwa, dzięki któremu będziemy współpracować z OKX, aby przenieść nasze wrażenia z fanów na zupełnie nowy poziom – powiedział Zak Brown. 

Warto dodać, że OKX to druga co do wielkości giełda kryptowalut na świecie pod względem wolumenu rynku, ustępując jedynie Binance. Natomiast McLaren Racing jest drugim najbardziej utytułowanym zespołem F1 – w swojej historii zdobył 12 tytułów kierowców, z kolei Ferrari ma 15 trofeów. 

Umowa McLarena z Tezos 

Przypominamy, że pod koniec 2021 roku brytyjski zespół wyścigów samochodowych ogłosił wprowadzenie na rynek platformy non-fungible token (czym jest NFT?). Funkcja, nazwana „McLaren Racing Collective”, została zbudowana na blockchainie Tezos. Za pośrednictwem platformy fani mogą kupować cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie, takie jak wirtualne części samochodu wyścigowego MCL25M 2021 Formuły 1. Co więcej, drużyna postanowiła podarować kilka NFT pierwszym 5000 fanom, którzy dołączyli do platformy. 

Źródło: cryptopotato.com 

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.