Fame Game – pierwsza gra od Fame MMA w modelu Play-To-Earn

2022-05-10 / Tagi: gry

Fame Game – pierwsza gra od Fame MMA w modelu Play-To-Earn

Jak możemy się dowiedzieć z poprzedniego artykułu o starcie tokenu Fame mieli oni w planach zintegrować go do gier typu Play-To-Earn. W dniu 06-05-2022 miała miejsce premiera pierwszej gry mobilnej właśnie w tym modelu od Fame MMA i zbiera ona bardzo przyzwoite opinie.

Na czym polega Fame Game?

A więc jeśli jesteśmy ciekawi tematu Fame MMA oraz gier na których możemy zarabiać tokeny z pewnością zainteresuje was gra od organizacji Fame MMA. Jest to dość prosta gra w której liczy się szybkość jak i dokładność. Gra ma bardzo prostą mechanikę w której szybko się odnajdziemy. Za zadanie mamy pokonać z jak najlepszym wynikiem włodarzy organizacji, między innymi Wojciecha Golę oraz Krzysztofa Rozparę. Gra pomimo braku skomplikowania potrafi wciągnąć i można wiele razy próbować „pobić” włodarzy. Grę możemy personalizować dzięki zmianie rękawic jak i oktagonu. Do gry możemy podłączyć nasz portfel kryptowalut MetaMask oraz TrusWallet. Osoby posiadające tokeny FAME za samo posiadanie odpowiedniej ilości tokenów otrzymają rękawice odpowiadające sztukom tokenów posiadanych na portfelu. Rękawice możemy także kupić za prawdziwe pieniądze. 

Famepass – co to jest?

Famepass jest to przepustka którą możemy zakupić w grze za 13,99 PLN. Dzięki niej mamy dostęp do losowo wybranych specjalnych rund, dodatkowych – specjalnie dedykowanych –  rękawic oraz oktagonu czy walk. Dzięki niej mamy także szansę otrzymać specjalne nagrody takie jak kody PPV, tokeny FAME, bilety na eventy oraz bilety VIP.

Dalszy rozwój w sektorze gier Play-To-Earn

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie tokena FAME, wszystkie nadchodzące gry będą tworzone w modelu Play-To-Earn. W przyszłości będą dodawane takie tryby jak multiplayer oraz kariera. Gry będą także stale ulepszane aby zadowalać użytkowników. Przeznaczone w whitepaper kilka stron na opis gier pokazuje, że organizacja Fame MMA będzie chciała prężnie rozwijać swoją działalność gry mobilne, a kto wie może kiedyś doczekamy się dużej gry na komputery stacjonarne czy laptopy.

Źródło: famemma.io / źródło grafiki: https://famemma.io/pl/news/pierwsza-mobilna-gra-od-fame-mma-informacje

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.