Czym jest gra Play-to-Earn Alien Worlds?

2022-10-20 / Tagi: gaming

Czym jest gra Play-to-Earn Alien Worlds?

Czym jest gra play-to-earn Alien Worlds? Jest to gra zbudowana na blockchainie typu play-to-earn. Oznacza to, że za granie w grę jesteśmy w stanie zdobywać kryptowaluty. Chodzi tutaj konkretnie o aktywo o nazwie Alien Worlds (TLM). Token ten możemy spotkać na takich giełdach jak Binance czy KuCoin.

Na czym polega gra w Alien Worlds?

W grze Alien Worlds wcielamy się w rolę poszukiwacza niezwykle cennego zasobu jakim jest Trilium (TLM). Do jego zdobycia będziemy potrzebowali przedmiotu do wydobywania, który otrzymamy na start. Jest to NFT, dzięki któremu będziemy w stanie zdobywać kryptowaluty. Mamy możliwość zakupienia dodatkowych przedmiotów na rynku do wydobywania TLM. Jednocześnie możemy korzystać z 3 narzędzi co pozwoli nam skrócić czas potrzebny do wydobycia Trilium. W grze mamy także do wykonywania zadania, bitwy oraz dostępne funkcje zarządzania planetami.

Jak zakupić NFT do Alien Worlds?

Pierwszą, najważniejszą, rzeczą potrzebną do chociażby rozpoczęcia gry w Alien Worlds jest portfel kryptowalut WAX. To właśnie za jego natywnym tokenem będziemy w stanie handlować NFT na marketplace stworzonym dla Alien Worlds. Po stworzeniu portfela cały proces jest niezwyle prosty. Wystarczy znaleźć na rynku potrzebny nam przedmiot, a następnie zakupić go za pomocą posiadanych tokenów WAX.

Czym jest token TLM?

Token TLM, czyli zdobywane w grze Trilium, jest natywną kryptowalutą gry i powstała wyłącznie do tworzenia ekosystemu w grze. Na giełdach kryptowalut znajdziemy go pod nazwą Alien Worlds wraz ze skrótem TLM. ATH (All Time High) osiągnął on niedługo po premierze i najdrożej sprzedany token był wyceniony na ponad 7 USD. ATL (All Time Low) natomiast zostało osiągnietę 13 października 2022 roku i wynosiło ono 0,01952 USD. Token został stworzony z maksymalną podażą wynoszącą 10 miliardów sztuk, a w obiegu na dzień 18-10-2022 znajduje się ponad 2,5 miliarda tokenów.

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.