Kryptowaluty

aktualne kursy kryptowalut, aktualności, wiedza

BAZA WIEDZY

Crypto Hasbulla NFT – ile kosztuje, gdzie kupić i jak działa?

2022-03-30 / Tagi: nft

Crypto Hasbulla NFT – ile kosztuje, gdzie kupić i jak działa?

Projekt Crypto Hasbulla to kolekcja licząca 10 000 unikalnych, ręcznie rysowanych NFT, w których występuje viralowa sensacja ostatnich miesięcy Hasbulla Magomedov. Sympatyczny młodzieniec o twarzy dorosłego występuje jako popularne postacie z całego świata (od aktorów, sportowców po świat gier). Każdy NFT jest wyjątkowy i oczywiście oferuje posiadaczowi dodatkowe korzyści, które obejmują min. dostęp online i osobisty do Hasbulli.

Sercem społeczności Crypto Hasbulla jest kanał Discord, na którym celebryci, sportowcy i fani Hasbulli z całego świata spotykają się, aby planować spotkania, brać udział w premierach NFT, spędzać czas z Hasbullą, otrzymywać kody zniżkowe do następnych dropów i wiele, wiele więcej.

Crypto Hasbulla – jak wygląda NFT

Większość dzieł NFT w przestrzeni web3 opiera się wyłącznie na przereklamowanych, losowo generowanych grafikach i wartości określanej przez algorytmy. W projekcie Crypto Hasbulla każdy NFT jest prawdziwą perełką, ponieważ jest starannie rysowany z wielką dbałością o szczegóły.

Jak kupić i co można zyskać?

NFT jest dostępne w popularnym serwisie OpenSea, a na dzień 30 marca ceny kształtują się od 0.2 do 0.5 ETH. Posiadaczy „obrazka z Hasbullą” czeka między innymi:

  • Spotkania społeczności kilka razy w roku. Pierwszym wydarzeniem będzie ekskluzywna impreza w miejscu które wybiorą członkowie. Ma pojawić się na niej wielu gości łącznie z prelegentami ze świata krypto/NFT.
  • Otwarcie dedykowanego sklepu. Założyciele Crypto Hasbulla kochają sztukę dlatego dostarczą ją bezpośrednio pod nasze drzwi. Członkowie będą otrzymywać min. spersonalizowane sneakersy, bluzy czy t-shirty.
  • 5 posiadaczy NFT otrzyma 500$ miesięcznie przez sześć miesięcy!
  • Trzymanie Crypto Hasbulla zagwarantuje ci udział w turniejach w metawersie. Te turnieje mogą być grami, konkursami itp. A najlepsi gracze zostaną nagrodzeni!

To tylko niektóre z nagród. Aby być na bieżąco z projektem zachęcamy do śledzenia ich kanału Discord, Instagrama oraz Twittera.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

LocalCryptos
LocalCryptos

LocalCryptos jest giełdą, na której można kupić i sprzedać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.