Crypto Hasbulla NFT – ile kosztuje, gdzie kupić i jak działa?

2022-03-30 / Tagi: nft

Crypto Hasbulla NFT – ile kosztuje, gdzie kupić i jak działa?

Projekt Crypto Hasbulla to kolekcja licząca 10 000 unikalnych, ręcznie rysowanych NFT, w których występuje viralowa sensacja ostatnich miesięcy Hasbulla Magomedov. Sympatyczny młodzieniec o twarzy dorosłego występuje jako popularne postacie z całego świata (od aktorów, sportowców po świat gier). Każdy NFT jest wyjątkowy i oczywiście oferuje posiadaczowi dodatkowe korzyści, które obejmują min. dostęp online i osobisty do Hasbulli.

Sercem społeczności Crypto Hasbulla jest kanał Discord, na którym celebryci, sportowcy i fani Hasbulli z całego świata spotykają się, aby planować spotkania, brać udział w premierach NFT, spędzać czas z Hasbullą, otrzymywać kody zniżkowe do następnych dropów i wiele, wiele więcej.

Crypto Hasbulla – jak wygląda NFT

Większość dzieł NFT w przestrzeni web3 opiera się wyłącznie na przereklamowanych, losowo generowanych grafikach i wartości określanej przez algorytmy. W projekcie Crypto Hasbulla każdy NFT jest prawdziwą perełką, ponieważ jest starannie rysowany z wielką dbałością o szczegóły.

Jak kupić i co można zyskać?

NFT jest dostępne w popularnym serwisie OpenSea, a na dzień 30 marca ceny kształtują się od 0.2 do 0.5 ETH. Posiadaczy „obrazka z Hasbullą” czeka między innymi:

  • Spotkania społeczności kilka razy w roku. Pierwszym wydarzeniem będzie ekskluzywna impreza w miejscu które wybiorą członkowie. Ma pojawić się na niej wielu gości łącznie z prelegentami ze świata krypto/NFT.
  • Otwarcie dedykowanego sklepu. Założyciele Crypto Hasbulla kochają sztukę dlatego dostarczą ją bezpośrednio pod nasze drzwi. Członkowie będą otrzymywać min. spersonalizowane sneakersy, bluzy czy t-shirty.
  • 5 posiadaczy NFT otrzyma 500$ miesięcznie przez sześć miesięcy!
  • Trzymanie Crypto Hasbulla zagwarantuje ci udział w turniejach w metawersie. Te turnieje mogą być grami, konkursami itp. A najlepsi gracze zostaną nagrodzeni!

To tylko niektóre z nagród. Aby być na bieżąco z projektem zachęcamy do śledzenia ich kanału Discord, Instagrama oraz Twittera.

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.