Bitsneaks – buty, które wyświetlają na żywo kurs Bitcoina

2022-04-15 / Tagi: nba

Bitsneaks – buty, które wyświetlają na żywo kurs Bitcoina

Szwedzki start-up Bitrefill we współpracy z gwiazdą NBA Spencerem Dinwiddie, wypuścił na rynek Bitsneaks – zaawansowane technologicznie tenisówki, które mogą wyświetlać cenę Bitcoina w czasie rzeczywistym. 

Sneakersy, które wyświetlają na żywo kurs Bitcoina 

Szwedzki start-up Bitrefill wraz z gwiazdą NBA Spencerem Dinwiddie, stworzyli Bitsneaks, czyli najbardziej zaawansowane technologicznie sneakersy na świecie, które są w stanie przesyłać strumieniowo cenę Bitcoina…i to na żywo. 

Z opublikowanych informacji wynika, że zespół Bitrefill, we współpracy z TNSID i Spencerem Dinwiddie, zaprojektował coś, co nazywają „skokiem kwantowym” w technologii sneakersów. Każdy but ma wbudowany internet komórkowy i elastyczny ekran z matrycą LED, którym można sterować za pomocą aplikacji mobilnej. Absurdalność tej kreacji nie umyka twórcom tego wyjątkowego projektu. Dyrektor generalny Bitrefill, Sergej Kotliar opisał go jako “supergłupi i kompletnie niedorzeczny”, a następnie dodał: 

To, że udało nam się pokonać gigantów takich jak Nike i zbudować coś, o czym wszyscy mówili, że jest niemożliwe, jest kolejnym dowodem na to, co może zrobić mały, oddany zespół, taki jak nasz, kiedy próbuje osiągnąć coś naprawdę głupiego. 

Co więcej, każde pudełko na buty Bitsneaks posiada pełny węzeł, który pokazuje mempool sieci Bitcoina, a nawet może wydobywać pierwotną kryptowalutę. 

Nowości wprowadzone przez Bitrefill 

Sneakersy są pierwszą z wielu premier, które w nadchodzących miesiącach zostaną wprowadzone przez zespół Bitrefill i można je kupić tylko za Bitcoiny. Bitsneaks są dostarczane z ceną 1 BTC, co oznacza, że para zawsze wyświetla wartość Bitcoina użytego do ich zakupu. 

Zawsze starałem się być transformacyjnym i rewolucyjnym liderem w świecie kryptowalut, a możliwość opracowania najbardziej zaawansowanych technologicznie sneakersów na świecie wraz z Bitrefill była doświadczeniem życia – powiedział Spencer Dinwiddie. 

Limitowana edycja Bitsneaks jest dostępna w przedsprzedaży na bitsneaks.com od 13 kwietnia. 

Źródło: bitcoinmagazine.com fot. bitsneaks

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.