Binance osiągnął porozumienie z amerykańskimi regulatorami

2023-11-22 / Tagi:

Binance osiągnął porozumienie z amerykańskimi regulatorami

Publikujemy pełną wersję komunikatu opublikowanego i rozesłanego przez Binance.

Drodzy Użytkownicy Binance,

Z przyjemnością informujemy, że Binance osiągnął porozumienie z amerykańskimi władzami, rozwiązując historyczne kwestie rejestracji, zgodności i sankcji. Przygotowywaliśmy się na ten moment i jesteśmy pewni, że nie zauważysz żadnego wpływu na doświadczenia użytkownika czy funkcjonalność. W rzeczywistości, poprzez ten proces, nasza platforma stała się jeszcze bezpieczniejsza.

Aby uzyskać więcej informacji na temat szczegółów tych rozstrzygnięć, zapoznaj się z naszym postem na blogu.

To ogłoszenie pozwala naszej firmie zakończyć wymagający, ale transformacyjny rozdział nauki i wzrostu i rozpocząć dzielenie się naszą wizją przyszłości Binance oraz przyszłości branży kryptowalutowej.

Podstawy naszego biznesu pozostają solidne jak skała. Binance nadal prowadzi największą na świecie giełdę kryptowalut pod względem wolumenu. Traktujemy naszą odpowiedzialność jako depozytariusza bardzo poważnie i utrzymujemy zabezpieczenie 1:1 dla środków każdego użytkownika. Oznacza to, że użytkownicy mogą w dowolnym momencie wypłacić 100 procent swoich środków z platformy. Co ważne, nigdy nie zachwialiśmy się w obronie naszych podstawowych wartości. Nasze porozumienia z amerykańskimi agencjami:

  • nie zarzucają ani nie wskazują, że Binance przywłaszczyło jakiekolwiek środki użytkowników, oraz
  • nie zarzucają ani nie wskazują, że Binance zajmowało się jakąkolwiek manipulacją rynkową.

Chcemy również podzielić się informacją, że Changpeng Zhao (CZ), założyciel i CEO Binance, rezygnuje ze swojej funkcji CEO. Jako większościowy akcjonariusz Binance, pozostanie dostępny jako źródło konsultacji na temat historycznych obszarów naszego biznesu. Z dniem dzisiejszym Richard Teng, dotychczasowy Globalny Dyrektor ds. Regionalnych Rynków Binance, zastępuje CZ na stanowisku CEO.

Richard jest bardzo doświadczonym liderem i, mając ponad trzy dekady doświadczenia w usługach finansowych i regulacjach, poprowadzi firmę przez jej następny okres wzrostu. Przed dołączeniem do Binance, Richard był CEO Financial Services Regulatory Authority na Abu Dhabi Global Market; Głównym Oficerem Regulacyjnym na Singapore Exchange (SGX) i Dyrektorem ds. Finansowania Korporacyjnego w Monetary Authority of Singapore.

Jesteśmy głęboko przekonani, że perspektywy dla branży krypto są optymistyczne. Zbudowaliśmy społeczność i ekosystem, który umożliwia jednostkom wykorzystanie technologii blockchain do odblokowania możliwości dla swoich rodzin, społeczności i gospodarek na całym świecie. W rzeczywistości, nasz biznes kontynuował przyjęcie milionów nowych użytkowników, nawet podczas rynku niedźwiedzia 2022, a w 2023 przekroczyliśmy próg 150 milionów zarejestrowanych użytkowników.

Dziękujemy za wybranie, i ciągłe wybieranie, Binance oraz za bycie częścią tej społeczności. Jeśli masz pytania, sugestie, lub potrzebujesz wsparcia, zgłoś zapytanie za pośrednictwem naszego portalu obsługi klienta, a my odpowiemy jak najszybciej.

Jesteś siłą napędową wszystkiego, co robimy.

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Nasi partnerzy

Binance
Binance

Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Kanga
Kanga

Kanga Exchange to popularny kantor oraz giełda kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Ledger
Ledger

Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Zonda
Zonda

Stwórz swoje portfolio inwestycyjne na tej giełdzie kryptowalut.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Coinbase
Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut ze świetną aplikacją.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Crypto.com
Crypto.com

Najszybciej rosnąca na świecie aplikacja kryptowalutowa.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Bybit
Bybit

Popularna giełda z nowego centrum krypto świata - Dubaju.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

MEXC
MEXC

Giełda założona przez zespół czołowych ekspertów z Wall Street.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

Trezor
Trezor

Pierwszy zimny portfel sprzętowy do kryptowalut od Satoshi Labs.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

OKX
OKX

OKX obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.

GATE.IO
GATE.IO

Giełda z wieloma mniej popularnymi aktywami, ma siedziby w USA.

Sprawdź!

Dowiedz się więcej.