2022-08-19 / Tagi: sport
Miłośnicy gal freak fight oraz kryptowalut mają się z czego cieszyć. Dla gali FAME MMA 15, która odbędzie się 26. sierpnia, została udostępniona możliwość zakupu pay-per-view za pośrednictwem kryptowalut, a konkretniej Fame Tokenu. Na zachętę do skorzystania z tej opcji płatności organizacja ogłosiła 10% zniżki za kupno za pośrednictwem kryptowaluty.
FAME token jest pierwszą kryptowalutą w świecie polskich freak fightów. Możemy go zakupić na takich giełdach jak Kanga Exchange czy OKX. Cena jednego tokena na dzień pisania artykułu to 0,0458 PLN. Możemy go zdobyć grając także w grę play-to-earn – Fame Game. Znajdziemy ją na naszych urządzeniach mobilnych w Sklepie Play czy App Store.
Proces płatności jest niezwykle prosty i nie wymaga wykonywania żadnych skomplikowanych operacji. Jedyne czego będziemy potrzebowali do tej formy płatności to konto na polskim kantorze kryptowalut Kanga Exchange oraz tokenów FAME. Link do giełdy znajdziecie na dole strony. Proces zakładania konta jest bardzo prosty. Do małych transakcji nie musimy nawet przechodzić weryfikacji KYC. Następnym krokiem po założeniu konta na Kanga Exchange będzie przejście do strony famemma.tv. Po zalogowaniu się na swoje konto klikamy w przycisk kup dostęp. Następnie wybieramy opcję transmisji, która nas interesuje i przechodzimy do płatności. Do zapłaty w tokenach FAME musimy wybrać opcję płatności KANGAPAY. Po przejściu dalej będziemy musieli podać kod transakcji, który wygenerujemy na naszym koncie w Kanga Exchange. Szczegółową instrukcje znajdziemy w oknie płatności na stronie organizacji. Dokonać płatności możemy także za pośrednictwem innej kryptowaluty, giełda w tle zwyczajnie wymieni te kryptowaluty na tokeny FAME.
Źródła: trade.kanga.exchange, famemma.io, famemma.tv
Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.
Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.
Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.