2022-04-08 / Tagi: nft
Podczas niedawnego programu „Hejt Park” na kanale YouTube pod nazwą „Kanał sportowy” ciekawej wypowiedzi udzielił jeden z włodarzy bardzo popularnej organizacji freak fightowej – Michał ”Boxdel” Baron. Otóż zapowiedział on wejście Fame MMA na rynek kryptowalut.
Jak możemy przeczytać na whitepaper projektu, przedsprzedaż ruszy 25 kwietnia, jednak nie została jeszcze ujawniona strona internetowa na której będziemy mogli dokonać zakupu. Na pewno chętnych do zakupu tokenu będzie sporo, także potencjalny zysk również może być na ciekawym poziomie. W przedsprzedaży token będzie mieć wartość 1 centa.
Kolejną ciekawą rzeczą, którą możemy przeczytać na oficjalnym whitepaper jest ogłoszenie, iż powstaną tokeny NFT z podobiznami uczestników walk organizowanych przez Fame MMA. W ich powstawaniu najprawdopodobniej pomagać będzie Metahero. Przedsprzedaż prawdopodobnie ruszy również 25 kwietnia. Jako ciekawostkę możemy dodać, że w tym rok Fame MMA ma w planach wypuścić 2 gry. Nie ma jednak jeszcze informacji czy będą one powiązane z tokenami NFT. Pierwszej gry możemy spodziewać się już w lipcu.
Jak zwykle wokół takich projektów pojawiają się kontrowersje. Jedną z osób krytykujących plan organizacji na dystrybucję tokenów jest Rafał Zaorski. Popularny polski spekulant, który poprzez swoje odważne granie i trafne decyzje inwestycyjne posiada dużą grupę fanów otwarcie skrytykował projekt. Na swoim Twitterze napisał, że jest to tylko i wyłącznie skok na kasę, bo wypuszczenie w rynek 15% tokenów to zbyt mała ilość.
Popularność organizacji Fame MMA może sugerować, że projekt osiągnie chociaż krótkotrwały sukces. Cena tokena zaraz po wypuszczeniu może wzrosnąć nawet kilkukrotnie co może nas zachęcić do jego kupna. Będziemy Was informować o dalszych losach projektu i sami z niecierpliwością czekamy na jego oficjalny start.
Źródła: twitter.com, famemma.io | fot. https://metahero.io/news/famemma-partnership
Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.
Binance to jedna z największych i najbardziej zaufanych giełd na świecie.
Ledger to bezpieczny portfel fizyczny, na którym można przechowywać kryptowaluty.