Auto Akademia Kraków

Auto Akademia Kraków

6 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 5 (Ilość głosów: 6 , średnia: 5,00 z 5, oceniane)

Auto Akademia w Krakowie to jedna z najlepszych szkół jazdy nie tylko w mieście, ale w całym województwie. Wyróżniamy się wysoką zdawalnością egzaminów państwowych za pierwszym podejściem oraz standardem prowadzenia zajęć. Wszyscy nasi instruktorzy są certyfikowani, posiadają wyższe wykształcenie i co rocznie uczestniczą w szeregu szkoleń zawodowych podnosząc stale swoje własne umiejętności jako nauczyciele.

Wyróżniamy się bezstresową metodyką kształcenia, a wizytówką szkoły są instruktorzy. Oferta Auto Akademii skierowana jest zarówno do osób zdobywających uprawnienia, jak też do kierowców chcących doskonalić swoje umiejętności. Zastanawiasz się gdzie robić prawo jazdy w Krakowie lub gdzie wykupić jazdy doszkalające dla wyrobienia wprawy po długiej przewie za kierownicą? Zapraszamy do Auto-Akademii na Salwatorze.

1 100 komentarzy